Zrobili to przed kamerami „Hotelu Paradise”. TVN pokazał wszystko bez cenzury!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tym razem razem wybuchł skandal, ponieważ nie kto inny jak Marcin I Kara poszli na całość decydując się zbliżenie intymne przed kamerami w programie „Hotel Paradise”. Wszystko zostało nagrane i wyemitowane. Na temat tego co się wydarzyło wypowiedziała się jeszcze do niedawna aktualna partnerka Marcina, która nie kryła szoku i zażenowania tą sytuacją.

Sytuacja już zdaje się być prosta, jednak jak się okazuje wiele ofiar za sobą poniosła decyzja jaką podjął Marcin w momencie gdy patrzył sobie kolejną ofiarę, Kara natomiast zdaje się nie miała również żadnych skrupułów. Nathalia, która odpadła z programu zabrała głos. Przypomnijmy, że Nathalia i Marcin tworzyli parę gdy ta jeszcze była w programie. Opowiedziała, że sądziła iż on naprawdę chce coś zbudować.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marcin i Kara poszli na całość „Hotel Paradise”

Zapewniał o swojej lojalności i karmił czułymi słówkami. Jednak jak się dowiadujemy z opowieści Nathali Kara wkrótce również może cierpieć, ponieważ Marcin używa dokładnie tych samych słów w stosunku do niej.

Sam Marcin zdaje się chce mieć ciastko i zjeść ciastko. Zwierzył się Basi twierdząc, że miałby potężny dylemat gdyby Nathalia wróciła do programu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Przez 4 lata wysyłała SMS-y do swojego nieżyjącego ojca. Nagle dostała odpowiedź i nogi się pod nią ugięły

Bardzo się do siebie wczoraj zbliżyliśmy i mam taką gonitwę myśli… Nie chcę nikomu robić krzywdy w tym programie. Miałbym teraz wielki, wielki dylemat, jakby Natalka tu weszła. Nie wiedziałem, że to może tak nagle nastąpić.” – wyznał

Otworzyłem się przed Kariną i chciałbym się dalej otwierać. Coś jest w jej oczach takiego przyciągającego, co daje mi komfort i swobodę przy niej. Czas spędzony z nią daje mi spokój i szczęście, więc nie żałuję.” – dodał po chwili sugerując, że teraz planuje się raczej przerzucić na Karinę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tak czy owak wyszło szydło z worka, a sama Nathalia dowiedziała się o tym, że nie są już parą z programu gdy miała, podobnie jak wszyscy Polacy zresztą okazję oglądać jak Marcin i Karina uprawiają seks przed kamerami.

Dziś sami widzicie jak zakończyła się moja relacja z Marcinem. Powiem szczerze, że kiedy jeszcze zapytał się czy mógłby się zamienić dla mnie miejscem, myślałam, że nie jestem mu obojętna. Nie ukrywam, Marcin rozpoczął nową relację nie kończąc poprzedniej.” – powiedziała Nathalia po całym zajściu.

Odcinek można zobaczyć na platformie Player.

Było im coraz bliżej do siebie aż w końcu Marcin i Kara zdecydowali się na seks w programie Hotel Paradise
Było im coraz bliżej do siebie aż w końcu Marcin i Kara zdecydowali się na seks w programie Hotel Paradise
Marcin i Kara w programie "Hotel Paradise" poszli na całość
Marcin i Kara w programie „Hotel Paradise” poszli na całość
Wybuchł skandal, ponieważ Marcin I Kara poszli na całość decydując się zbliżenie intymne przed kamerami w programie "Hotel Paradise".
Wybuchł skandal, ponieważ Marcin I Kara poszli na całość decydując się zbliżenie intymne przed kamerami w programie „Hotel Paradise”.

Polecamy również:

Kalina Mróz nie żyje. Zmarła nagle, bliscy są w szoku

„Wyciek egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego”. Film robi furorę w sieci

Anna Wendzikowska pokazała co potrafi. Odbiera mowę

Kłamstwo Lecha Wałęsy wyszło na jaw. Zdradził go przyjaciel

Kierowca zdębiał gdy zobaczył co zrobiła ta kobieta. Nagranie stało się hitem w sieci

Katecheta dał uwagę uczniowi. Odpowiedź matki podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →