Waldemar z „Rolnik Szuka Żony” skomentował kandydatki. Będzie im przykro

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Waldemar z „Rolnik Szuka Żony” (TVP) to jeden z tych uczestników,  których Marta Manowska zapamięta na długi czas. Waldemar to rolnik z Mazowsza, który w 2019 roku wystąpił w ostatniej edycji programu „Rolnik Szuka Żony”. Mężczyzna nie krył,  że jego wymagania wobec ewentualnej wybranki są dosyć wysokie. W gruncie rzeczy nie ma w tym nic dziwnego. Zdecydowana większość rolników przybywa do programu w celu przede wszystkim odnalezienia swojej drugiej połówki do końca życia. Niestety nie wszystkim ta sztuka się udaje.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Pilne: WHO ogłosiła globalny stan zagrożenia. Koronawirus sieje spustoszenie
  2. Ma 180 cm, ale nie wzrostu. Zrozumiesz gdy spojrzysz na zdjęcia
  3. Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku

Nie ulega wątpliwości,  że Waldemar z „Rolnik Szuka Żony” w TVP to jeden z tych uczestników, których Marta Manowska i widzowie  zapamiętają na bardzo długi czas. Waldemar przybył do programu z nadzieją poznania wybranki, która okaże się miłością jego życia. Tak jednak się nie stało. Rolnik swój udział w programie zakończył już po dwóch pierwszych odcinkach. Od początku było niestety widać, że jego kandydatki mu nie odpowiadają. W takiej sytuacji Waldemar poinformował, że dziękuję przybyłym kobietom za zgłoszenie, lecz nie widzi, aby z którąś z nich mógł zbudować trwały związek.

Waldemar z „Rolnik Szuka Żony” w TVP

„Spodziewałem się młodszych osób, ale to oddźwięk odbioru mojej osoby. Dając listy, ma człowiek z tyłu głowy informację, że chcąc stworzyć rodzinę, gdzieś wizerunkowo, byłoby fajnie parę lat młodszą partnerkę”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– tak rolnik komentował całą sytuację.

Czytaj też: To już oficjalne. Zakończono głosowanie – będzie Brexit?

„Nie chodziło mi o wygląd. Przecież uroda przemija. Po prostu nie zaiskrzyło. Nic na siłę. Nie chcę bawić się czyimiś uczuciami. Dlatego zrezygnowałem z programu”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– zdradził w rozmowie z „Rewią”.

Marta Manowska o Waldemarze i nowych uczestnikach

Marta Manowska zaapelowała również do nowych uczestników programu „Rolnik Szuka Żony”. Prowadząca stwierdziła wprost, aby każdy nowy uczestnik w bezpośredni sposób określał w odcinkach pilotażowych profil poszukiwanej kandydatki lub kandydata. Jej zdaniem taka czynność pozwoli ograniczyć sytuację, w których uczestnicy będą poirytowani listami od kandydatek niezgodnych z ich wzorcem.

Czytaj też: Sensacja! Kwiatkowski podjął szokującą decyzję -wydał specjalne oświadczenie

„Trzeba mówić szczerze i prosto, a my się tego czasami boimy.” 

– radziła Marta Manowska.

Na ten moment wiemy, że Waldemar wciąż jest stanu wolnego.

Waldemar z Rolnik szuka żony TVP to bez jeden z tych uczestników,  których Marta Manowska zapamięta na długi czas. Dziś już...
Waldemar/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

To poszło na żywo w TVN! Prowadzący poniosą konsekwencje

Prorocze słowa Boczka z Kiepskich. Grabowski w szoku

Wałęsa odleciał! Zaatakował i pogrążył Schetynę: „Czas na prawdę”

Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku

Mandaryna wyznała jak traktuje ją Wiśniewski. Pełne zaskoczenie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →