Konflikt w TVN? Wojewódzki ostro o kolegach z pracy

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki, Agnieszka Woźniak-Starak i Michał Piróg to gwiazdy TVN, które za sobą za bardzo nie przepadają i mają konflikt? Tak można wnioskować po ich ostatnich wypowiedziach na swój temat, a w szczególności taki kontekst można wysnuć na podstawie wypowiedzi króla TVN.

Czytaj też: Monika Olejnik ujawniła list od Marii Kaczyńskiej. To był skandal!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki to osoba z bardzo bezpośrednim usposobieniem. Nie jedna gwiazda ze świata polskiego show biznesu usłyszała od niego mocny komentarz lub żart na swój temat. Mimo wszystko od czasu do czasu Kuba poważnieje i podejmuje się zdecydowanie bardziej konstruktywnej krytyce. Tak też było i w tym przypadku.

Kuba Wojewódzki i Agnieszka Woźniak-Starak mają konflikt?

Kuba Wojewódzki to największy gwiazdor w historii komercyjnej stacji TVN. Król TVN często udziela wywiadów i wypowiedzi, gdzie potrafi zajść za skórę niejednej osobie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: To już wojna pomiędzy TVN a TVP! Kolejny szokujący materiał

Tak też było i w jednym z wywiadów, które udzielił trzy lata temu. Wówczas to Wojewódzki wypowiedział się na temat dwóch popularnych osób ze swojej pracy. Chodziło tu o Agnieszkę Woźniak-Starak oraz Michała Piróga.

Oboje przez wiele lat byli bardzo blisko Kuby, stąd dziennikarz poznał ich bardzo dobrze i dlatego postanowił wypowiedzieć się na ich temat. Najbardziej po głowie dostał Piróg, który według Wojewódzkiego szuka na siłę rozgłosu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak według Kuby otaczała się zbyt dużym gronem mężczyzn przed wyjściem za mąż.

On mi pachnie zdesperowanym przebierańcem. Gotów jest przyznać się do wszystkiego, żeby tylko o nim napisali. Jak mu miesięcznik „Dziecko” zaproponuje rozkładówkę, to im wmówi, że jest dzieckiem. Bardzo chce być kontrowersyjny, ale w tej konkurencji przegrywa nawet ze strażą miejską. Nie chce zresztą o nim za dużo mówić, bo dosyć dawno doszliśmy do porozumienia. Porozumieliśmy się, że się nie szanujemy.

mówił na temat Michała Piróga Kuba Wojewódzki.

Na temat Woźniak-Starak Kuba stwierdził, że:

Agnieszka jest moją koleżanką z pracy. Lubię ją, bo ma luz większy niż niejeden facet. Miałem kiedyś takie wrażenie, że Agnieszka niestety ma, a może miała przed ślubem z Piotrem, syndrom dziewczyny, która lubi otaczać się dworem facetów. Perwersyjne towarzysko. Ale ja nie nadaję się na perwersyjnego dworzanina.

wyznał król TVN.

Kuba Wojewódzki, Agnieszka Woźniak-Starak i Michał Piróg to gwiazdy TVN, które za sobą za bardzo nie przepadają i mają konflikt?
Kuba Wojewódzki, Agnieszka Woźniak-Starak i Michał Piróg to gwiazdy TVN, które za sobą za bardzo nie przepadają i mają konflikt?/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Jackowski zaskoczył. Podał datę końca władzy PiS w Polsce

Wstrząsające wyznanie Foremniak! To był koszmar

Gąsiewska wystąpiła nago w nowym filmie. Odważne sceny

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →