„Królowa życia” miała wypadek! Zdjęcia przerażają
Iza Macudzińska, gwiazda programu Królowe Życia, który nadawany jest na antenie TTV, miała kolejny wypadek. Zdjęcia, które opublikowała przerażają. Screen YouTube

Iza Macudzińska, gwiazda programu Królowe Życia, który nadawany jest na antenie TTV, miała kolejny wypadek. Zdjęcia, które opublikowała w serwisie Instagram, przerażają.

Zdecydowanie największą gwiazdą emitowanego na antenie TTV programu Królowe Życia jest Dagmara Kaźmierska, jednak dużo częściej w kontekście skandalu w mediach wymieniana jest inna uczestniczka Iza Macudzińska, która kolejny raz miała wypadek samochodowy. Wszystko opublikowała na swoim profilu w serwisie Instagram.

Czytaj też: Nie żyje wieloletni poseł na Sejm. Polska w żałobie

Izabela Macudzińska jest właścicielką popularnego butiku. Początkująca celebrytka wzięła ostatnio ślub ze swoją miłością, Patrykiem Borowiakiem. Co pewien czas Iza stara się żeby nie zapomnieli o niej jej fani, którzy śledzili jej losy w show TTV. W grudniu zeszłego roku było o niej głośno z powodu wypadku samochodowego, którego była uczestniczką. W kolizji wzięły wtedy udział cztery auta. Iza mogła tedy liczyć na wsparcie fanów, którzy trzymali kciuki za jej szybki powrót do zdrowia.

Iza z programu Królowe Życia miała kolejny wypadek

Teraz celebrytka postanowiła dostarczyć nam trochę emocji i na swoim profilu w serwisie Instagram pokazała zdjęcie swojego rozbitego samochodu. Iza nie opanowała auta i wjechała w słup, kompletnie rozbijając przód samochodu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Co się dzieje z Górniak? Umiera? Jej wpis przeraża

„Kochani, dwa dni temu miałam wypadek samochodowy. Nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić, bo psychicznie byłam wrakiem człowieka W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie, każdą minutę, każdą sekundę. To, że otarłam się o śmierć, pokazało mi, że jeszcze bardziej doceniam wszystko, co mam i kogo mam. Przemęczenie, stresy wzięły górę i tak to się skończyło. Wyszłam z tego, nie wiem jakim cudem, trochę poobijana, ale cała”

– napisała na Instagramie Iza.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Poniżej przedstawiamy zdjęcie samochodu Izabeli Macudzińskiej, które opublikowała na Instagramie.

Iza Macudzińska, gwiazda programu Królowe Życia, który nadawany jest na antenie TTV, miała kolejny wypadek. Zdjęcia, które opublikowała przerażają.
Iza Macudzińska (Królowe Życia) miała wypadek, screen Instagram

Źródło: Styl

Polecamy także:

Kłamstwo Trzaskowskiego! Chciał pogrążyć rząd i prezydenta

Polskiej aktorce pękł tętniak! Wiemy co się z nią dzieje

Meghan Markle ujawni wszystkie sekrety? Rodzina królewska w panice