Nowy serial zastąpi „Rodzinkę”. Zagra w nim Gąsiewska
Serial Rodzinka pl zastąpi nowy o tytule "Będzie dobrze, kochanie" nietuzinkowy format bowiem kręcony w domach aktorów, zagra w nim Wiktoria Gąsiewska. Screen/ YouTube

Serial Rodzinka pl zastąpi nowy o tytule „Będzie dobrze, kochanie” nietuzinkowy format bowiem kręcony w domach aktorów, zagra w nim między innymi Wiktoria Gąsiewska.

Czytaj też: Atak hakerów na biuro Merkel! Rosjanie mają jej maile

Ponad dwa miesiące temu TVP podjęła kontrowersyjną decyzję o rezygnacji z produkcji kolejnych sezonów, kultowego już, serialu „Rodzinka.pl”. Wielu fanów było zaskoczonych tą decyzją. Gwiazdy występujące w produkcji, także nie zostały wcześniej poinformowane o takim rozwiązaniu.

Niezadowolony z takiego obrotu spraw był Tomasz Karolak, który publicznie wyraził swoje oburzenie. Także Julia Wieniawa, czy Małgorzata Kożuchowska wydawały się mocno niepocieszone, stwierdzając, że według informacji jakie posiadały w planach był jeszcze jeden sezon.

Według doniesień Pudelka, TVP ma pomysł na produkcję, która ma zastąpić „Rodzinkę.pl” w ramówce. W nowej produkcji jedną z głównych ról ma grać znana własnie z komediowego serialu o rodzinie Boskich, Wiktoria Gąsiewska. Produkcja natomiast ma nosić tytuł „Będzie dobrze, kochanie”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Będzie dobrze, kochanie” to nowy serial, w którym zagra Wiktoria Gąsiewska

Trzeba przyznać, że Telewizja publiczna wykazała się dużą dozą kreatywności, szybko reagując na zaistniały światowy kryzys, wynikły z szerzącej się pandemii koronawirusa.

Format nowego serialu będzie dotąd niespotykany. Aktorzy będą nagrywali swoje sceny w swoich prywatnych domach, a cały projekt ma wyglądać jak rozmowa przez komunikator internetowy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
https://www.instagram.com/p/B55hz8fjDjF/?utm_source=ig_embed

Takie rozwiązanie daje możliwość kręcenia kolejnych odcinków podczas kwarantanny. Dodatkowo znacząco obniża koszta, gdyż nie trzeba szykować planów zdjęciowych i zatrudniać dużych ekip filmowych.

Zobacz również: Ostre wystąpienie Bosaka w Sejmie. Puściły mu nerwy

Pozostaje jednak pytanie, Polacy pokochają tak nowatorski format produkcji i „Będzie dobrze, kochanie” stanie się kolejnym hitem TVP?

Oprócz wspomnianej już Wiktorii Gąsiewskiej, do obsady dołączyli także: Filip Gurłacz, a także Ilona Ostrowska, czy Dorota Chotecka.

https://www.instagram.com/p/B_ur1vfD8lz/?utm_source=ig_embed
Serial Rodzinka pl zastąpi nowy o tytule "Będzie dobrze, kochanie" nietuzinkowy format bowiem kręcony w domach aktorów, zagra w nim Wiktoria Gąsiewska
Serial Rodzinka pl zastąpi nowy o tytule „Będzie dobrze, kochanie” nietuzinkowy format bowiem kręcony w domach aktorów, zagra w nim Wiktoria Gąsiewska. Screen/ YouTube

Źródło: Msn

Polecamy także:

Kolejne zgony i zakażenia. Resort zdrowia podał dane

Różal ujawnił na kogo zagłosuje! Tego się raczej nikt nie spodziewał

Książę Karol jest gejem? Miał wszystko wyznać, jest też zdjęcie