Będzie ostro! W „The Voice of Poland” nastąpią zmiany
fot.: The Voice of Poland, screen/ YouTube

Show TVP2 „The Voice of Poland” wchodzi 9 listopada w decydującą fazę. W konkursie zostało 16 najlepszych głosów rozłożonych pomiędzy drużyny trenowane przez jurorów, którymi są Baron i Tomson, Margaret, Michał Szpak i Kamil Bednarek. Dzisiejszy odcinek dostarczy wyjątkowych emocji, bowiem będzie transmitowany na żywo. Po tym odcinku nastąpią wielkie zmiany. Kto odpadnie?

Czytaj też: Borys Szyc znów to zrobił! To zdjęcie mówi wszystko

Niewiele jest w polskiej telewizji programów mogących się cieszyć tak szerokim gronem wielbicieli, jak „The Voice od Poland”, którego nowy odcinek TVP2 wyemituje dziś, 9 listopada. Jego siła to nie tylko ciekawa formuła i świetne głosy, ale także postaci jurorów. Kamil Bednarek, Baron i Tomson, Margaret i Michał Szpak wnoszą do show młodość, ale i doświadczenie, spontaniczność, ale i profesjonalizm.

9 listopada w „The Voice of Poland” będzie się działo!

9 listopada w "The Voice" (TVP2) pierwszy odcinek live. Co pokażą drużyny, którym przewodzą Baron i Tomson, Michał Szpak, Margaret i Kamil Bednarek?
fot.: The Voice of Poland, screen/ Instagram

W konkursie zostali już sami najlepsi wokaliści, którzy już dziś zetrą się na żywo w zmaganiach o tytuł „The Voice of Poland”. Tymczasem oczy wszystkich fanów kierują się ku Marzenie Ryt, która powtórzyła sukces Tadeusza Seiberta sprzed kilku tygodni, bowiem została wybrana do rankingu najlepszych wykonań miesiąca we wszystkich edycjach „The Voice” emitowanych obecnie na świecie.

Czytaj też: Edyta Górniak zdradza swój sekret. Fani w szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czy doda jej to pewności siebie i umożliwi zwycięstwo? Tego dowiemy się już dziś, 9 listopada, oglądając „The Voice of Poland” na TVP2. Tymczasem na Facebooku i Instagramie ruszyła giełda nazwisk, bowiem fani przerzucają się w komentarzach imionami swoich idoli. Z tego, co widać, obecna edycja show jest bardzo wyrównana, bo ciężko jest wskazać zdecydowanego faworyta wśród ostatniej 16. Jedno jest pewne – dzisiejszy odcinek zapowiada się bombowo!

źródło: Instagram, Facebook

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Justyna Żyła zalicza wpadkę. Fani szydzą z jej stroju
Atak na rodzinę gwiazdy „TzG”! Fanom puszczają nerwy
Edyta Górniak wyznała prawdę! To on jest jej facetem życia
Skandal w TVP! Uczestniczka bierze lesbijski ślub
Szokująca decyzja TVP. Wiemy kto zastąpi Kurdej Szatan!