Uwaga! Skażone wędliny w popularnych sieciach. Nie jedz ich!

Jak podano w oświadczeniu firmy Animex, producent marek Krakus, Morliny, czy berlinki, musi wycofać wiele produktów ze sprzedaży, gdyż wędliny te są skażone. Zatrute produkty sprzedawano między innymi w sklepach Lidl, Auchan, Tesco, czy Biedronka.

CZYTAJ TEŻ: Grzegorz Schetyna się ośmieszył! Po tych słowach opadły nam szczęki

Firma Animex to jeden z największych producentów wędlin, mięs i kiełbas w Polsce. Swoje produkty sprzedaje pod tak dobrze znanymi markami jak Krakus, Morliny, Yano, PEK czy Berlinki. Produkty te można nabyć w większości sklepów w kraju, włącznie z największymi sieciami marketów.

Uważaj! Skażone wędliny w dużych sieciach w Polsce!

Skażone wędliny marek Krakus, Morliny i Berlinki w sklepach Biedronka, Lidl, Auchan oraz Tesco. Za żadną cenę ich nie spożywaj!
Skażone wędliny marek Krakus, Morliny i Berlinki w sklepach Biedronka, Lidl, Auchan oraz Tesco. Za żadną cenę ich nie spożywaj!

Jak podaje sama firma w dużej ilości partii produktów Krakusa, Morlin oraz Berlinek wykryto mocno zwiększoną dawkę antybiotyku o nazwie doksycyklina, dlatego jak donosi portal Wirtualna Polska, producent wycofuje z rynku nawet kilkanaście różnych produktów oraz kilkadziesiąt ich serii. Także mowa tu o kiełbasach, kaszankach, kabanosach i szynkach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Angela Merkel poważnie chora? To nagranie nie pozostawia złudzeń (wideo)

Jak wynika z danych skażone wędliny sprzedawano między innymi w największych sieciach w kraju. Mowa tu o Lidlu, Auchanie, Tesco i Biedronce. Złą wiadomością jest fakt, że dla wielu z tych produktów skończył się już termin ważności, więc wielce prawdopodobne jest, że większość została już spożyta.

Czytając oświadczenie samej firmy Animex, to to, że wycofano skażone produkty z obiegu to ich dobrowolna decyzja. Nie było to spowodowane decyzją Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

źródło: Wirtualna Polska

POLECAMY:

Kinga Rusin zupełnie nago. Zdjęcia krążą po sieci. Ludzie w szoku
Margaret się ośmieszyła! Polacy ją zniszczyli
Michał Piróg drwi z Katolików w Boże Ciało! Nie darują mu
Wojewódzki przyłapany z nową kobietą! Nie uwierzysz kto to
Maja Sablewska pokazała się nago! Tego się nie spodziewała

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →