To co zrobili w „Top Model” wkurzyło widzów! Żądają zmian

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

7 odcinek popularnego show TVN „Top Model”, który zobaczymy w poniedziałek 14 października zapowiada się ekscytująco. Do programu dołączy nowy uczestnik, a do jury, w którym zasiada Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński (których wspomaga w terenie Michał Piróg) dołączą inne gwiazdy. Będą to Michał Koterski, Natasza Urbańska, Roksana Węgiel, Jurek Owsiak i Cleo Ćwiek. Kto odpadnie? Przekonamy się już 14 października, ale gdyby posłuchać głosów fanów komentujących na profilu Instagram programu, byłaby to Klaudia El Dursi, która zdaje się być najmniej lubianą uczestniczką „Top Model”.

6 odcinek programu nie zawiódł oczekiwań widzów. Było poważnie, śmiesznie, momentami nawet dramatycznie. Wszyscy uczestnicy stawali na głowie, by wypaść jak najlepiej. Nie inaczej będzie zapewne dziś, 14 października, bo producenci „Top Model” wykazują się niezwykłą kreatywnością, jeśli chodzi o wymyślanie zadań.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Wiemy kto w niedzielę odpadnie z Big Brother!

Tym razem do programu dołączy nowy uczestnik. Być może osoba ta ma zastąpić któregoś uczestników, którzy odeszli z programu z powodu stanu zdrowia (Nikola Furman) lub niewykonania zadania (Denis Chmielewski). Kto to będzie? Tego dowiemy się oglądając na TVN program „Top Model” 14 października.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

14 października „Top Model” z pewnością nas czymś zaskoczy

14 października do "Top Model" (TVN) dołączy nowy uczestnik. Co dziś zaprezentuje Michał Piróg i Joanna Krupa? Kto odpadnie. Instagram ma już swoje typy.
fot.: Michał Piróg, Joanna Krupa, screen/Instagram

Śledzeniu losów uczestników show smaku doda z pewnością plotka, która od jakiegoś czasu krąży wśród fanów programu. Głosi ona, że pomiędzy Anią Jaroszewską i Stasiem Obolewiczem wybuchł romans. Jak wpłynie to na pozostałych uczestników? Czy fakt bycia parą będzie miało na wpływ na ich szanse w programie? Nie wiadomo, ale jedno jest pewne – jeśli to prawda, to zafunduje nam to jeszcze więcej emocji.

Czytaj też: Koszmarna rozgrywka w MasterChef! Wszystko albo nic

Tymczasem na profilach show prowadzonych na portalach Facebook i Instagram ruszyła giełda nazwisk osób, które, zdaniem fanów, powinny dzisiaj opuścić program. Czy będzie to powszechnie nielubiana Klaudia El Dursi? Ciężko powiedzieć, tym bardziej, że o losach uczestników programu decyduje nie sympatia, jaką darzy ich Joanna Krupa Czy Michał Piróg, ale efekt ciężkiej pracy na sesjach zdjęciowych i na wybiegu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wokół dzisiejszego odcinka „Top Model” krąży wiele pytań, ale aby poznać na nie odpowiedzi, będziemy musieli poczekać aż do wieczora 14 października. Wiadomo tylko jedno, TVN na pewno ma w zanadrzu jeszcze wiele niespodzianek dla widzów i uczestników programu.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Doda i Sablewska- konflikt narasta. Padły bardzo ostre słowa!
Gwiazdy apelują do polaków. Chodzi o naprawdę ważną sprawę!
Wojewódzki podzielił się tym w internecie. Ludzie zrównali go z ziemią!
To zniszczyło Dodzie karierę! Miała być kimś innym
Nowy skandal w „TzG”! Widzowie skoczyli sobie do gardeł
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,