12-latka z Bielska urodziła dziecko. Wiadomo kto jest ojcem

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ta sprawa odbiła się głośnym echem w całej Polsce. Dziecko urodziło dziecko. W szpitalu w Bielsku-Białej przez cesarskie cięcie dziewczynka (12-latka) urodziła dziecko. Z racji tak młodego wieku dziewczynki do akcji wkroczyła prokuratura. Teraz sprawa powraca z nowymi informacjami, bowiem wiadomo już kto jest ojcem dziecka.

To bez wątpienia jedna z najbardziej bulwersujących spraw, które nagłośniono w mediach. 12-letnia dziewczynka urodziła dziecko, zdrowego chłopca. Sprawą zajął się sąd rodzinny w bielsku-Białej. Dziś na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące młodocianej matki i jej synka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Dominika Tajner pochwaliła się bratem: „Ale ciacho!”

Do ciężkiego i nietuzinkowego porodu doszło w zeszłym roku w szpitalu w Bielsku-Białej. Dziewczynka urodziła zdrowego chłopca, jednakże konieczne było wykonanie cesarskiego cięcia. Naturalny poród dla nieletniej mamy mógł okazać się śmiertelny. Ostatecznie wszystko dobrze się skończyło i po krótkim, trzydniowym pobycie w szpitalu 12-latka wraz z dzieckiem zostali wypisani do domu. Jednak nie był to koniec sprawy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bielsko-Biała: 12-latka urodziła dziecko

Prokuratura wzięła pod lupę sytuację próbując ustalić kto jest ojcem dziecka nieletniej. Za współżycie z osobą nieletnią w Polsce grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat. Przeprowadzono dochodzenia w toku którego na jaw wyszły nowe fakty.

Przesłuchano 12-latkę. Podała dane ojca dziecka. Okazało się, że jest nim jej kolega, podobnież jak ona niepełnoletni. Ustalono, że do zbliżenia doszło za pełną zgodą dziewczynki.

Wiadomo kto jest ojcem dziecka

„Informacje ze względu na wiek ojca w jego sprawie są niejawne. Ojciec biologiczny nie jest pozbawiony możliwości kontaktu z dzieckiem. Przypuszczam, że utrzymuje kontakt ze swoim dzieckiem, żadnych szczegółów jednak nie znam”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– skomentował sprawę dla portalu Onet , Jarosław Sablik, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej.

Sąd Rodzinny po otrzymaniu wszystkich dowodów i zeznań świadków w sprawie wydał wyrok. Zdecydowano o tym, że dziecko pozostanie matka dziewczynki. Dzięki takiej decyzji 12-latka będzie miała nieustanny kontakt z dzieckiem.

„Sąd opiekunem prawnym urodzonego dziecka ustanowił matkę 12-latki i babkę jej dziecka. Dzięki temu nieletnia matka i dziecko będą ze sobą mieszkały, przebywały. Małoletnia będzie uczestniczyła w opiece i wychowaniu tego dziecka”

– potwierdził Jarosław Sablik.

Sprawa wstrząsnęła Polską, dziecko urodziło dziecko: Dziewczynka, 12-latka urodziła dziecko w Bielsku-Białej, teraz wiadomo kto jest ojcem dziecka
Sprawa wstrząsnęła Polską, dziecko urodziło dziecko: Dziewczynka, 12-latka urodziła dziecko w Bielsku-Białej, teraz wiadomo kto jest ojcem dziecka

Polecamy także:

Gdy zaczął śpiewać, jurorom „The Voice” pociekły łzy. Niesamowite

Jest aż tak źle? Oto prawdziwy stan zdrowia Kotysa!

Lidl wycofuje popularną herbatę. Nie pij jej – jest toksyczna

Czytaj też:

Koronawirus w parlamencie! Polityk na intensywnej terapii

Przełom w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek! Trwa akcja policji

Kurdej-Szatan wybuchła płaczem. Poszło o Królikowskiego


window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →