Uwaga! Nie instaluj tej aktualizacji – stracisz dostęp do sieci

Udostępnij:

Uwaga! aktualizacja Windows 10, a konkretnie jedna łatka psuje podłączenie do wifi, możesz dzięki niej stracić internet w urządzeniu.

Czytaj też: Przerażające odkrycie u wyleczonych z COVID-19

Łatka, która sprawa problemy nosi dźwięczna nazwę KB4554364. Docelowo powstała aby rozwiązac problemy z VPN. Gdy ją wdrażano, wówczas niektóre aplikacje miały problem z nawiązywaniem połączenia internetowego.

Aktualizacja Windows 10 psuje internet?

Obecnie wiadomo już, że wcześniej wspomniana łatka psuje inny, istotny element umożliwiający podłączenie do sieci. Użytkownicy poinformowali, że przy próbie połączenia się z routerem Wi-Fi, system wyświetla krytyczny błąd 0x2200021. Przez co oczywiście nie da się nawiązać połączenia.

Zobacz również: Setki zakażeń od rana! Kolejne zgony. Nadchodzi najgorsze?

Niestety na chwilę obecną nie ma łatwego sposobu na rozwiązanie tego problemu. Jedyne co można w tej sytuacji zrobić, to odinstalować aktualizację, jednakże należy pamiętać wtedy o powrocie do problemów z połączeniami VPN. Komunikat o błędzie w Windows 10, źródło: HTNovo.

Wszystko wskazuje na to, że występująca usterka zostanie zneutralizowana przy następnej aktualizacji. Jednakże póki co nie wiadomo kiedy w poprawionej wersji zostanie udostępniona przez firmę Microsoft.

Możliwe, że aktualizacje pojawią się na dniach.

Z uwagi na koronawirusa, Microsoft zapowiedział, że w od maja aktualizacje systemu Windows będą odbyła się dużo rzadziej.

źródło: Dobre Programy

Uwaga! Aktualizacja Windows 10, a konkretnie jedna łatka psuje podłączenie do wifi, możesz dzięki niej stracić internet w urządzeniu.
Uwaga! Aktualizacja Windows 10, a konkretnie jedna łatka psuje podłączenie do wifi, możesz dzięki niej stracić internet w urządzeniu..

Polecamy także:

Kowalewski w szpitalu. Rodzina jest przerażona

PiS ma poważne problemy! Nieoczekiwany bunt

Najczarniejsza doba w Polsce. Rekord zgonów i zakażeń

To może Cię również zainteresować:

To nas czeka w najbliższych dniach. Prognoza rozwoju koronawirusa

Kaufland oferuje zakupy bez wychodzenia z domu. Sprawdź!

Maciej Stuhr obraża Andrzeja Dudę! „Jak g*wno z barana”

loading...

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →