Świat w żałobie. Jego muzykę zna każdy, zabił go koronawirus

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wstrząsające wieści, Alan Merrill nie żyje, wykonawca kultowego kawałka I love rock n roll – wokalista miał koronawirusa, zmarł na COVID-19. Muzyk zmarł 29 marca w Nowym Jorku,  który jest uznany za epicentrum pandemii koronawirusa w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz też: Tusk pokazał zdjęcie transparentu. Uruchomił lawinę komentarzy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sytuacja w tym regionie jest na tyle skomplikowana,  że władze planują czasowe zamknięcie miasta. Na ten moment największa ilość ofiar na COVID-19 odnotowano właśnie w stanie Nowy Jork, niestety jedną z tych osób jest Allan Merrill. To bez wątpienia olbrzymia strata dla świata muzyki. Allan Merrill zmarł na koronawirusa w niedzielę.

Alan Merrill nie żyje

Wczoraj cały świat muzyki obiegła bardzo smutna wiadomość napływająca z Nowego Jorku. Nie żyje wykonawca kultowego kawałka I love rock n roll, Allan Merrill – wokalista miał koronawirusa, zmarł na COVID-19 w wieku 69 lat. Merrilla cały świat poznał za sprawą jednego,  lecz także kultowego utworu pod tytułem „I love rock n roll”. O śmierci muzyka w bardzo wzruszającym wpisie na Facebooku poinformowała jego córka Laura,  która parę minut przed śmiercią ojca widziała się z nim mając nadzieję jeszcze nadzieję na to, że wszystko będzie dobrze.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Wstrząsająca relacja żony reprezentanta Polski z Włoch!

„Koronawirus zabrał mojego ojca dziś rano. Dano mi 2 minut na pożegnanie, zanim zostałam wyproszona. Wydawał się spokojny, a gdy wyszłam, wciąż był błysk nadziei, że nie będzie paskiem po prawej stronie ekranu wiadomości CNN / Fox. Przeszłam 50 przecznic do domu wciąż z nadzieją w sercu. (…) Zanim weszłam do mojego mieszkania, otrzymałam wiadomość, że go nie ma” – napisała na Facebooku.

I Love Rock n Roll zna każdy

Laura zwróciła się również z apelem do wszystkich osób, które lekceważą zagrożenie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie sądzisz, że to może spotkać ciebie lub kogoś z twojej bliskiej rodziny. Może. Zostań w domu, jeśli nie dla siebie… dla innych. Dla mojego taty. (…) Bądźcie bezpieczni” – napisała na koniec. 

Wstrząsające wieści, Alan Merrill nie żyje wykonawca kultowego kawałka I love rock n roll, Allan Merrill - wokalista miał koronawirusa, zmarł na COVID-19
Wstrząsające wieści, Alan Merrill nie żyje wykonawca kultowego kawałka I love rock n roll, Allan Merrill – wokalista miał koronawirusa, zmarł na COVID-19

Wokalista i gitarzysta był frontmanem zespołu The Arrows w latach 70. Stworzył i nagrał utwór „I Love Rock 'n Roll”, który dziś jest znany na całym świecie.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Wokalista Rammstein na intensywnej terapii – też ma koronawirusa

El Dursi również wywołała skandal! Ma gdzieś kwarantannę

To może Cię również zainteresować:

Wstrząsający apel Paryża: „Potrzebujemy pomocy!”

Nie żyje światowej sławy aktor. Zmarł na COVID-19

Siwiec w tragicznym położeniu – jej córka zachorowała

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →