Świat w żałobie. Jego muzykę zna każdy, zabił go koronawirus

Udostępnij:

Wstrząsające wieści, Alan Merrill nie żyje, wykonawca kultowego kawałka I love rock n roll – wokalista miał koronawirusa, zmarł na COVID-19. Muzyk zmarł 29 marca w Nowym Jorku,  który jest uznany za epicentrum pandemii koronawirusa w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz też: Tusk pokazał zdjęcie transparentu. Uruchomił lawinę komentarzy

Sytuacja w tym regionie jest na tyle skomplikowana,  że władze planują czasowe zamknięcie miasta. Na ten moment największa ilość ofiar na COVID-19 odnotowano właśnie w stanie Nowy Jork, niestety jedną z tych osób jest Allan Merrill. To bez wątpienia olbrzymia strata dla świata muzyki. Allan Merrill zmarł na koronawirusa w niedzielę.

Alan Merrill nie żyje

Wczoraj cały świat muzyki obiegła bardzo smutna wiadomość napływająca z Nowego Jorku. Nie żyje wykonawca kultowego kawałka I love rock n roll, Allan Merrill – wokalista miał koronawirusa, zmarł na COVID-19 w wieku 69 lat. Merrilla cały świat poznał za sprawą jednego,  lecz także kultowego utworu pod tytułem „I love rock n roll”. O śmierci muzyka w bardzo wzruszającym wpisie na Facebooku poinformowała jego córka Laura,  która parę minut przed śmiercią ojca widziała się z nim mając nadzieję jeszcze nadzieję na to, że wszystko będzie dobrze.

Zobacz również: Wstrząsająca relacja żony reprezentanta Polski z Włoch!

„Koronawirus zabrał mojego ojca dziś rano. Dano mi 2 minut na pożegnanie, zanim zostałam wyproszona. Wydawał się spokojny, a gdy wyszłam, wciąż był błysk nadziei, że nie będzie paskiem po prawej stronie ekranu wiadomości CNN / Fox. Przeszłam 50 przecznic do domu wciąż z nadzieją w sercu. (…) Zanim weszłam do mojego mieszkania, otrzymałam wiadomość, że go nie ma” – napisała na Facebooku.

I Love Rock n Roll zna każdy

Laura zwróciła się również z apelem do wszystkich osób, które lekceważą zagrożenie.

Nie sądzisz, że to może spotkać ciebie lub kogoś z twojej bliskiej rodziny. Może. Zostań w domu, jeśli nie dla siebie… dla innych. Dla mojego taty. (…) Bądźcie bezpieczni” – napisała na koniec. 

Wstrząsające wieści, Alan Merrill nie żyje wykonawca kultowego kawałka I love rock n roll, Allan Merrill - wokalista miał koronawirusa, zmarł na COVID-19
Wstrząsające wieści, Alan Merrill nie żyje wykonawca kultowego kawałka I love rock n roll, Allan Merrill – wokalista miał koronawirusa, zmarł na COVID-19

Wokalista i gitarzysta był frontmanem zespołu The Arrows w latach 70. Stworzył i nagrał utwór „I Love Rock ‚n Roll”, który dziś jest znany na całym świecie.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Wokalista Rammstein na intensywnej terapii – też ma koronawirusa

El Dursi również wywołała skandal! Ma gdzieś kwarantannę

To może Cię również zainteresować:

Wstrząsający apel Paryża: „Potrzebujemy pomocy!”

Nie żyje światowej sławy aktor. Zmarł na COVID-19

Siwiec w tragicznym położeniu – jej córka zachorowała

loading...

,