Wstrząsająca relacja żony reprezentanta Polski z Włoch!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus we Włoszech: Wstrząsająca relacja z Włoch żony reprezentanta Polski, Piotra Zielińskiego, zaczyna panować tam anarchia. Laura Zielińska za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła przekazać Polakom sytuację,  która panuje we Włoszech.

Czytaj też: Do końca służyli, oddawali swoje respiratory. 50 księży nie żyje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktualnie Italia jest najbardziej dotkniętym przez koronawirusa państwem w Europie. Na ten moment stwierdzono tam ponad 100 tysięcy zarażeń oraz 10 tysięcy zgonów. Sytuacja jest bardzo zła również pod kątem społecznym. We Włoszech ma już teraz dochodzić do wielu kradzieży. Na dodatek paraliż państwa stara się wykorzystać mafia.

Koronawirus we Włoszech zbiera najbardziej dotkliwe żniwo. O całej sytuacji na południu kontynentu postanowiła w wstrząsającej relacji opowiedzieć żona reprezentanta Polski, Piotra Zielińskiego. Jej zdaniem małymi krokami zaczyna panować tam anarchia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wstrząsająca relacja z Włoch Laury Zielińskiej

Laura Zielińska nie ukrywa, że jest przebiegiem wydarzeń poważnie zaniepokojona. Coraz częściej ma dochodzić do wielu kradzieży, a na dodatek czas destabilizacji państwa ma próbować wykorzystać włoska mafia, która kusi pracą najbardziej zdesperowane osoby.

„We Włoszech sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Ludziom, którzy pracowali bez umów, brakuje pieniędzy i od kilku dni na południu Włoch zaczęli kraść jedzenie, wychodząc z supermarketów i oznajmiając, że nie stać ich, by zapłacić. Dziś w kilku miejscowościach przy supermarketach ustawiono wojsko, które ma zapobiegać takim sytuacjom”. 

Aktualna sytuacja pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie

W Polsce na ten moment stwierdzono 1905 przypadków osób chorych na koronawirusa, a także 26 zgonów. Tej doby ministerstwo z samego rana poinformowało o 4 kolejnych przypadkach śmiertelnych. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Jackowski podał datę końca pandemii!

Z kolei na świecie najbardziej napięta sytuacja jest aktualnie w Stanach Zjednoczonych. W USA na ten moment stwierdzono ponad 143 tysiące osób chorych oraz ponad 2.5 tysiąca zgonów.  Drugie Włochy informują o ponad 97 tysiącach chorych i prawie 11 tysiącach zmarłych z powodu koronawirusa.

Koronawirus we Włoszech: Wstrząsająca relacja z Włoch żony reprezentanta Polski, Piotra Zielińskiego, zaczyna panować tam anarchia
Koronawirus we Włoszech: Wstrząsająca relacja z Włoch żony reprezentanta Polski, Piotra Zielińskiego, zaczyna panować tam anarchia

Źródło: Interia

Polecamy także:

Świat wstrzymał oddech. Trump wysuwa poważne oskarżenia ws koronawirusa

Do końca służyli, oddawali swoje respiratory. 50 księży nie żyje

Podali grupy krwi najbardziej zagrożone koronawirusem

To może Cię również zainteresować:

Wzrósł bilans ofiar i zakażonych. Czarna doba w Polsce

Koronawirus niszczy nie tylko płuca. Wstrząsające odkrycie lekarzy

Tragedia w USA: Potężny wzrost zachorowań i zgonów

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →