Grabowski ma córkę! To znana aktorka, będziesz w szoku

Udostępnij:

Znany jako Ferdek Kiepski z kultowego serialu produkowanego dla telewizji Polsat „Świat według Kiepskich” aktor Andrzej Grabowski ma piękną córkę. To Katarzyna Grabowska i jest również aktorką. Gra jedną z głównych ról w serialu „Zakochani po uszy”. Trzeba przyznać, że Grabowski może być dumny, jego córka jest przepiękna i zdolna.

„Świat według Kiepskich” jest już z nami na antenie Polsat od 20 lat i ciągle ma rzeszę wiernych fanów. Jedną z głównych przyczyn sukcesu serialu jest Ferdek Kiepski i sposób w jaki sportretował go Andrzej Grabowski, genialne wcielenie aktora pokazuje jak dużym talent dysponuje. Mało kto wie jednak, że Andrzej Grabowski ma dwoje dzieci Zuzannę oraz Katarzynę, każda jego córka poszła w ślady ojca.

CZYTAJ TEŻ: Margaret przerywa milczenie, co na to Szpak? Cała prawda o The Voice of Poland

Starsza Zuzanna jest bardziej znana szerszej publiczności, wielokrotnie można było ją oglądać w serialach i filmach, a jej mężem jest również znany aktor Paweł Domagała. Jednak to młodsza Katarzyna Grabowska jest teraz na ustach wszystkich.

Nie tak dawno temu Katarzyna Grabowska dostała główną rolę w serialu nadawanym na antenie stacji TVN7 „Zakochani po uszy” i jej popularność diametralnie urosła. Kasia ma już 27 lat, ale jej uroda jest oszałamiająca, na Instagramie obserwuje ją już znaczna ilość fanów, a odkąd występuje w serialu ich liczba jeszcze urosła. W produkcji tej gra postać Joanny Popiel.

Andrzej Grabowski: Jego córka też robi karierę w telewizji

Andrzej Grabowski ("Świat według Kiepskich", Polsat), czyli Ferdek Kiepski, jego córka też jest aktorką, to Katarzyna Grabowska, gra w "Zakochani po uszy".
Fot.: Katarzyna Grabowska, screen/ Instagram

Nie jest to jednak debiut telewizyjny córki Grabowskiego, miała okazję zagrać już w innym kultowym serialu, chodzi o „M jak miłość”, który emitowany jest na antenach Telewizji Polskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Córka Przybylskiej zarabia potężne pieniądze. Mamy dokładne kwoty

Grabowski: jego córka jest aktorką

Jak oceniacie szanse młodszej córki Andrzeja Grabowskiego na wielką karierę w zawodzie, w którym jej ojciec osiągnął już niemal wszystko? Uroda z pewnością pomoże jej w angażu do kolejnych produkcji, ale to talent będzie głównym aspektem decydującym o tym czy jej się uda.

źródło: Pikio.pl

POLECAMY:

Paweł Kukiz szokuje. Oto co na prawdę myśli o JOW-ach (wideo)
PILNE! Wybuch jądrowy w Rosji! Siła 20x większa od Czarnobyla
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Będzie afera na cały świat! „Tusk jako premier był sterowany przez …
Przybylska walczyła nie tylko z rakiem! Nikt o tym nie powiedział

, , , ,