Grabowski ma poważne kłopoty – winny Vega?

Andrzej Grabowski ma spore kłopoty, winny film który nakręcił Vega. Gwiazda telewizji Polsat i serialu „Świat według Kiepskich” wzięła udział w nagraniach do nowego filmu Patryka Vegi pt. „Polityka”. Aktor w produkcji odegra rolę byłego premiera i prezesa PiS, którym jest Jarosław Kaczyński. Teraz z tego powodu aktor przyznaję, że spotyka się z licznymi nieprzyjemnościami i utrudnieniami.

Andrzej Grabowski od lat gra w serialu „Świat według Kiepskich”. Gwiazda telewizji Polsat niedawno potwierdziła swój udział w nagraniach do filmu Patryka Vegi pt. „Polityka”. Produkcja wzbudza bardzo mieszane uczucia w polskim społeczeństwie. Grabowski ma odegrać postać, którą jest prezes PiS — Jarosław Kaczyński. Dziś aktor zdradza, iż decyzja o grze rodzi dla niego liczne konsekwencję.

Andrzej Grabowski ma kłopoty. Aktor znany z "Świat według Kiepskich" telewizji Polsat ma wystąpić w produkcji pt "Polityka" Patryka Vega.
Andrzej Grabowski ma kłopoty. Aktor znany z „Świat według Kiepskich” telewizji Polsat ma wystąpić w produkcji pt. „Polityka” Patryka Vega.

CZYTAJ TEŻ: Ola Szwed pokazała się w pełnej okazałości! Co za ciało

Andrzej Grabowski ma kłopoty, winny Vega?

Andrzej Grabowski prócz gry aktorskiej spełnia się również jako komik. Jego występy od dawna były wręcz rozchwytywane przez fanów i organizatorów przeróżnych imprez. Dziś niestety okazuje się, że za sprawą odgrywanej roli u Patryka Vegi, Grabowski ma spore problemy z występami, które są po prostu odwoływane.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda wstawiła szokujące zdjęcie! Piersi w pełnej okazałości

Grabowski w wywiadzie dla „Wprost” przyznał, iż dał Patrykowi Vedze jeden warunek w sprawie wstępu w jego produkcji.

– Pierwsze, co powiedziałem Patrykowi, gdy przyszedł z pomysłem na film, to że jeśli chce robić kabaret, ja się na to nie piszę. (…) Grając, nie używałem żadnej groteskowej formy, nie starałem się być śmieszny – przyznał w rozmowie z „Wprost”.

Premiera filmu „Polityka” już we wrześniu. Czy rzeczywiście będzie to na tyle mocny film, jak zakładają to jego twórcy?

POLECAMY:

Mucha nago w sieci! Aktorka kusi zdjęciami na Insta
Paweł Królikowski chory. Wyznał co się z nim działo
Kurdej Szatan zmieszana z błotem. Poszło o „TzG”!
Kim jest Paulina nowa wybranka Wiśniewskiego? Będziecie w szoku
To co zrobiła Gessler zniesmaczyło fanów! Zobaczcie nagranie

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →