Wojewódzki się doigrał! Dostał w twarz na antenie TVN

Kuba Wojewódzki, Rafał Pacześ i Paweł Wilczak rozmawiali w zeszły wtorek w programie król -a TVN na wiele interesujących, lecz i również mocno kontrowersyjnych tematów. Bez wątpienia mieszanka króla polskiego Stand up-u oraz Króla TVN w pewnym momencie dyskusji musiała po prostu wybuchnąć. Tematem zapalnym okazało się zachowaniem Rafała Paczesia oraz Kuby Wojewódzkiego względem „wodzianki”. Jedyny z twarzą w całej sytuacji wyszedł Paweł Wilczak, który skierował do kobiety jedno proste pytanie. Od jej odpowiedzi zależało, czy w show Kuby Wojewódzkiego dojdzie do jeszcze większego skandalu.

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan puściły nerwy! Fani są na nią wściekli

Kuba Wojewódzki to polski dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy, publicysta, satyryk, felietonista, celebryta, showman i perkusista. Związany z telewizją TVN i tygodnikiem „Polityka”. Z mediami dziennikarz jest związany nierozerwalnie od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Od tamtej pory pracował w czołowych polskich mediach, wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną TVP, Polsat czy TVN, w którym Kuba pracuję do dziś i jest określany jako Król TVN. Swoją popularność showman zawdzięcza przede wszystkim swojemu talk show, do którego zaprasza największe gwiazdy polskiego show biznesu.

Kuba Wojewódzki, Rafał Pacześ i Paweł Wilczak w TVN

Kuba Wojewódzki,  Rafał Pacześ i także Paweł Wilczak rozmawiali w zeszły wtorek w programie król -a TVN obraził kobietę. Co się działo dalej?
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiktoria Gąsiewska upokorzona publicznie! Tych słów nigdy nie zapomni

W zeszły wtorek gośćmi dziennikarza byli Paweł Wilczak oraz również Rafał Pacześ. Pewnym momencie Król TVN poprosił do studia wodę, którą do stolika przyniosła „wodzianka”. W tym momencie także Wojewódzki oraz Pacześ zaczęli kierować bardzo mało kulturalne komentarze pod adresem kobiety i jej fryzury, która komikowi skojarzyła się z pudlem. Wojewódzki pociągnął temat dalej mówiąc, że kazał już dawno kobiecie zmienić swoją fryzurę. Do dyskusji włączył się Paweł Wilczak, który zapytał dziewczynę, czy ma uderzyć rozbawionego Kubę Wojewódzkiego.

  • Co się tak cieszysz? Bo wodę zobaczyłeś? – zapytał Paczesia Kuba Wojewódzki. – Moja sąsiadka miała czarnego pudla i tak sobie o tym przypomniałem – wydukał stand-uper.
    Oliwy do ognia dolał Wojewódzki.
    ,,No ten pudel chyba jest u nas. Zdejmij tego pudla, dziewczyno, prosiłem – dodał Kuba, nawiązując do fryzury modelki.
    Z niezręcznej sytuacji wybrnął tylko Paweł Wilczak. ,,Mogę go uderzyć w twarz? – zwrócił się do modelki Wilczak.

POLECAMY TAKŻE:

Justyna Żyła zmieszana z błotem! Ludzie są dla niej bezlitośni
Szokująca zagrywka w „The Voice of Poland”. Ich już nie zobaczycie

POLECAMY TAKŻE:

Rewolucja w „Mam Talent”! To się wydarzy w programie na żywo
Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie
Gwiazdor Hollywood zawstydził Rosati! Nie wiedziała, co zrobić

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →