Kurdej-Szatan pogrzebana przez TVP. Co z nią teraz będzie?

Udostępnij:

Kilka Tygodni temu media obiegła informacja, że Barbara Kurdej Szatan, żegna się z prowadzeniem programów na antenach TVP. Chodziło o „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Dance, Dance, Dance”. Sytuację wykorzystał Polsat, który od razu zaangażował gwiazdę do swojego show „Taniec z gwiazdami”. Teraz doszła nas informacja, że to nie koniec zwolnień jakich doznaje Kurdej Szatan w Telewizji Polskiej, chodzi o jej rolę w serialu „M jak Miłość”.

W TVP zrezygnowano z usług świadczonych przez Barbarę Kurdej Szatan. Między innymi w „The Voice of Poland” z powodu chęci odświeżenia wizerunku swoich show, nieoficjalnie mówiło się jednak, że główną przyczyną były poglądy wygłaszane przez aktorkę. Popiera ona marsze LGBT oraz wspierała w wyborach na prezydenta Warszawy kandydata PO Rafała Trzaskowskiego.

ZOBACZ TEŻ: Wiśniewski cierpiał na wstydliwą i śmiertelną chorobę. Przerwał milczenie

Teraz najprawdopodobniej starci również angaż w serialu „M jak miłość”. Jest to ostatnia produkcją, którą aktorka jest związana z Telewizją Polską. Mimo, że fani uwielbiają wręcz postać graną przez Panią Basię, czyli Joasię, włodarze TVP są niewzruszeni.

Kurdej Szatan ostatecznie zwolniona z TVP

Barbara Kurdej Szatan ostatecznie zwolniona z TVP, nie będzie jej już w "M jak Miłość" i "The Voice of Poland". Polsat wziął ją do show "Taniec z Gwiazdami"
Fot. Barbara Kurdej Szatan, screen/ YouTube

Premierowe odcinki nowego sezony „M jak miłość” już niedługo bo na jesieni, dlatego Kurdej Szatan pojawi się w produkcji. Zostanie usunięta z niej najprawdopodobniej przed następnym sezonem, który produkowany będzie w przyszłym roku.

CZYTAJ TEŻ: Różal w mocnych słowach mówi co myśli o lewicy. To trzeba zobaczyć!

„Na razie cały czas jestem. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy. Na razie mnie nie uśmiercili. Zobaczymy, co się wydarzy dalej. Scenariusz odcinków, które zobaczymy jesienią, jest już gotowy, więc nie ma mowy o zmianach. Najwcześniej może zniknąć na początku przyszłego roku”. Sytuację postanowiła skomentować sama zainteresowana.

Na szczęście Barbara Kurdej Szatan nie musiała długo czekać na propozycję pracy. Polsat wykorzystał sytuację i wraz z jej mężem Rafałem Szatanem, została ogłoszona jako jedna z dziesięciu gwiazd najnowszej serii tanecznego show „Taniec z gwiazdami”.

źródło: Se.pl

POLECAMY:

Bieniuk zszokowała wyglądem! Uwagę przykuł jeden szczegół
Znany polski muzyk pedofilem? Zeznania ofiar mrożą krew w żyłach
Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali
Gwiazda serialu „Zniewolona” w Tańcu z gwiazdami!
Gessler szykuję coś spektakularnego! Fani zachwyceni

, , , , , ,