Wyciekło ile zarabia Ogórek w TVP. Zawrotna suma

Wyciekły informacje o tym ile zarabia Magda Ogórek w telewizji TVP. Suma robi bardzo duże wrażenie, prawdę ujawnił Borusewicz.

Czytaj też: Szyc sypie dowodami! Ujawnił prawdę po filmie Latkowskiego

Wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz poruszył temat zarobków przy okazji posiedzenia senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu. Zadał on pytanie władzom Polskiego Radia o zarobki takich prowadzących jak Michał Rachoń czy Katarzyna Gójska-Hejke. 

Celem wicemarszałka było dowiedzieć się ile dokładnie zarabiają etatowo pracujący w TVP dziennikarze, którzy dodatkwo udzielają się w PR. Borusewicz nawiązał w pewnym momencie do Magdaleny Ogórek i ujawnił ile ta rocznie zarabia na współpracy z Telewizja Polską.

Ile zarabia Magda Ogórek?

„Ilekroć przychodziłem w poprzednim okresie do radia, a także do telewizji, to ja nie wiedziałem jakie poglądy ma dziennikarz, który ze mną rozmawia. I uważam, że jest to bardzo ważna wartość. A teraz? Oczywiście zaczęło się od Jedynki (…) Ja nie wiem, czy pani Ogórek nie wystarczy te 600 tysięcy rocznie, które na podstawie umowy zlecenie otrzymuje z telewizji? Czy jeszcze trzeba jej dodać?”

– powiedział Borusewicz. 

Zobacz również: Kim jest żona Hołowni? Prawda zszokowała Polaków

Po tym co wypowiedział wicemarszałek zawrzało w sieci.

„Wysokość zarobków pracowników i współpracowników TVP to informacje objęte ochroną danych osobowych i jako takie nie mogą być ujawniane”

– odpowiedziało Wirtualnej Polsce, Centrum Informacji Telewizji Polskiej. 

Jarek Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej TVP stwierdził, że słowa wypowiedziane przez wicemarszałka Borusewicza są nieprawdą.

Wyciekły informacje o tym ile zarabia Magda Ogórek w telewizji TVP. Suma robi bardzo duże wrażenie, prawde ujawnił Borusewicz
Wyciekły informacje o tym ile zarabia Magda Ogórek w telewizji TVP. Suma robi bardzo duże wrażenie, prawdę ujawnił Borusewicz

Polecamy także:

Ostra reakcja Dody na film Latkowskiego! Nie przebierała w słowach

Siwiec przerwała milczenie po filmie Latkowskiego. Poszła na całość

Szokujące słowa Bieniuka. „Stałem się ofiarą niektórych osób, przedstawionych w filmie”

loading...

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →