Jedna z kluczowych postaci wypowiedziała wojnę Latkowskiemu. Ostro

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Zanussi zapowiedział pozew przeciwko twórcy filmu „Nic się nie stało” (Sylwester Latkowski). Jaki będzie finał medialnych przepychanek?

Zobacz również: Szyc sypie dowodami! Ujawnił prawdę po filmie Latkowskiego

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zanussi zapowiedział podjęcie kroków prawnych po tym jak został wywołany przez Sylwestra Latkowskiego podczas debaty po premierze filmu traktującego o aferze pedofilskiej i wykorzystywaniu nieletnich w „Zatoce Sztuki”.

Reżyser Krzysztof Zanussi opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, z którego wynika że będzie usiłował pociągnąć Sylwestra Latkowskigo do odpowiedzialności za – w opinii Zanussiego – insynuacje niepoparte żadnymi dowodami.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj także: Kim jest żona Hołowni? Prawda zszokowała Polaków

W jego wypowiedzi pojawili się m.in. Edward Miszczak, Borys Szyc, „biseksualna gwiazda TVN-u” i Krzysztof Zanussi.

Sylwester Latkowski oskarża, Krzysztof Zanussi odpowiedział

Szanowni Państwo,

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Informuję, że w związku z fałszywymi oskarżeniami wobec mojej osoby sformułowanymi przez Sylwestra Latkowskiego, po emisji reportażu „Nic się nie stało” na antenie TVP 1 podejmę stosowne kroki prawne mające na celu ochronę moich dóbr osobistych i pociągnięcie do odpowiedzialności Sylwestra Latkowskiego.

Zobacz tez: Siwiec przerwała milczenie po filmie Latkowskiego. Poszła na całość

Przywołanie mojego nazwiska w kontekście spraw poruszanych przez Sylwestra Latkowskiego nie miało żadnych podstaw w stanie faktycznym i stanowiło pomówienie.

Krzysztof Zanussi

Podczas debaty w TVP Latkowski stwierdził, że dotarł do świadka który twierdzi, że jeszcze jako nastolatek współżył z Krzysztofem Zanussim.

– To nie może być tak, jak się udało Krzysztofowi Zanussiemu w 2005 r., który wybrnął ze sprawy Dworca Centralnego […]. Mija 15 lat od tej sprawy i będzie to samo? 

-grzmiał Latkowski na antenie Telewizji Polskiej.

Twórca głośnego w ostatnich dniach filmu twierdzi, że nazwisko reżysera wypłynęło właśnie w sądzie.

– Problem w tym, że dwójka chłopców została wywieziona z Warszawy, a jak wrócili, to już nic nie mówili. Jedną z najważniejszych spraw w sprawie pedofilii prowadził… komisariat policyjny. […] Trafiłem do chłopca, który miał więcej niż 16 lat, z którego skorzystał Krzysztof Zanussi. Chłopiec miał 16 lat, więc to już nie była pedofilia 

– mówił Sylwester Latkowski.

Według liczb podanych przez TVP, debatę po premierze reportażu obejrzało blisko 1,2 miliona widzów. Borys Szyc również odniósł się do słów Latkowskiego publikując jednocześnie SMSy od twórcy filmu oraz oświadczenie. Więcej na ten temat znajdziecie państwo TUTAJ.

Źródło: Interia

Krzysztof Zanussi zapowiedział pozew przeciwko twórcy filmu "Nic się nie stało" (Sylwester Latkowski). Jaki będzie finał medialnych przepychanek?
Krzysztof Zanussi zapowiedział pozew przeciwko twórcy filmu „Nic się nie stało” (Sylwester Latkowski). Jaki będzie finał medialnych przepychanek?

Polecamy także:

Ostra reakcja Dody na film Latkowskiego! Nie przebierała w słowach

Siwiec przerwała milczenie po filmie Latkowskiego. Poszła na całość

Szokujące słowa Bieniuka. „Stałem się ofiarą niektórych osób, przedstawionych w filmie”

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →