Kim jest żona Hołowni? Prawda zszokowała Polaków

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agnieszka Woźniak-Starak (newonce.radio, TVN) gościła w swoim autorskim programie „Life Balance” żonę Szymona Hołowni, którą jest Urszula Brzezińska-Hołownia.

Zobacz również: Ostra reakcja Dody na film Latkowskiego! Nie przebierała w słowach

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W tym roku pierwszy raz w historii kampania prezydencka potrwa dłużej. Powodem tej sytuacji jest wiele czynników, lecz dwoma głównymi są przede wszystkim epidemia koronawirusa w Polsce oraz spór polityczny w naszym kraju. 10 maja lokale wyborcze były oczywiście otwarte, lecz nie było możliwości oddania w nich głosów.

Teraz za odpowiedzialnością za tę sytuację jest oskarżany minister aktywów państwowych – Jacek Sasin, lecz bardzo wątpliwe jest to, aby poniósł z tego tytułu odpowiednie konsekwencje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Wiernych zatkało gdy ksiądz zaczął mówić o „9 idiotach na prezydenta” (wideo)

Mimo wszystko teraz wszyscy oczekują wyłonienia drugiego terminu wyborów. Na jego podanie 14 dni ma marszałek sejmu – Elżbieta Witek. W tej kwestii pada wiele hipotez dotyczących dokładnej daty. Nie brakuje także zdań, że być może wybory prezydenckie odbędą się dopiero w lipcu. Wciąż również nie wiadomo, co z dotychczasowymi kandydatami na prezydenta. Czy coś się w tym aspekcie zmieni? Ciężko powiedzieć, lecz pewne jest raczej to, że w „kolejnych wyborach” nie zabraknie Szynona Hołowni.

Agnieszka Woźniak-Starak i Urszula Brzezińska-Hołownia w newonce.radio

Gościem Agnieszki Woźniak Starak w najnowszej audycji programu „Life Balance” była żona Szymona Hołowni – kandydata na prezydenta Polski. Woźniak-Starak zapytała swojego gościa o udział jej męża w wyborach prezydenckich. Czy kobieta była zaskoczona decyzją męża?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dużo osób tak myśli, że wracając do domu, przebieram się jeszcze raz w mundur i mówię, co ma zrobić. Wiesz, wynieś śmieci, a teraz wyprowadź psa, a teraz kandyduj. U nas wszystko jest wypracowane na zasadzie jakiegoś kompromisu, przedyskutowane w zgodzie ze sobą. […] Trochę mnie zaskoczył, nie aż tak bardzo. W domu on bardzo dużo mówi o polityce. Ja się nie spodziewałam się tego, jak go poznałam, że on tak bardzo jest zaangażowany w ten świat polityki i to nie jest tylko bierny obserwator

– mówiła żona Hołowni. 

Urszula Brzezińska-Hołownia jest oficerem polskiego lotnictwa wojskowego. Czy w sytuacji wygranej męża podejmie decyzję o zawieszeniu wojskowej kariery?

Zobacz także: Siwiec przerwała milczenie po filmie Latkowskiego. Poszła na całość 

To jest dla mnie najgorszy temat, jaki mogłaś poruszyć, bo trochę staram się to odroczyć w swojej głowie. Jestem świadoma, że do tego dojdzie, wierzę w to, że do tego dojdzie. […] Jeżeli okaże się, że moja praca okaże się niemożliwa albo straci na jakości, albo uniemożliwi swobodę działania moich kolegów i koleżanek, to będę musiała zrezygnować

– stwierdziła Brzezińska-Hołownia

Agnieszka Woźniak-Starak (newonce.radio, TVN) gościła w "Life Balance" żonę Szymona Hołowni, którą jest Urszula Brzezińska-Hołownia.
Agnieszka Woźniak-Starak (newonce.radio, TVN) gościła w „Life Balance” żonę Szymona Hołowni, którą jest Urszula Brzezińska-Hołownia./ screen YouTube

Źródło: Onet

Polecamy także:

Jest reakcja PiS po filmie Latkowskiego! Teraz się zacznie

„Zamawiał sobie chłopców, wybierał najmłodszego”. Latkowski o znanym celebrycie

Owsiakowi puściły nerwy. Znowu zaatakował

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →