Cezary Pazura wrzucił szokujące zdjęcie. Fani przerażeni. Co mu się stało? (Zdjęcie)

Cezary Pazura Instagram. Niezwykłą popularność zyskał dzięki serialowi, który po raz pierwszym pojawi się na antenie telewizji Canal+ w 1997 roku. W telewizji Polsat był nadawany od 2000 roku. Od samego początku ściągał przed telewizory setki tysięcy Polaków. Był to pierwszy tego typu sitcom w Polsce.

To właśnie dzięki niemu Polacy mogli szerzej poznać postać Cezarego Pazury, który wcielił się wtedy w rolę posterunkowego. Prócz dużego plusa jakim jest sława, aktora dopadła przypadłość, na którą narzeka większość aktorów popularnych seriali. Mowa tu o zaszufladkowaniu.

Ludzie zaczęli go odbierać jako „wioskowego głupka” i nie traktowali poważnie. Na szczęście w miarę upływu lat, Cezary pazura dość mocno rozwijał swoją karierę zarówno jako aktor jak i standuper, występując na wielu galach kabaretowych.

ZOBACZ TAKŻE: Ryszard Kotys w fatalnym stanie! Cierpi z powodu strasznej choroby

Później Polska żyła jego rozwodem i związkiem z dużo młodszą partnerką, z którą po dziś dzień tworzą bardzo szczęśliwy związek.

Obecnie Cezary pazura cieszy się ogromnym szacunkiem wśród polskiego społeczeństwa. Wzrósł on dodatkowo wtedy, gdy aktor otwarcie przyznawać się zaczął do wiary w Boga i swoją osobą wspierał akcję „Różaniec do granic”.

Cezary Pazura Instagram : Fani w szoku

Jego media społecznościowe, a w szczególności Instagram cieszą się ogromnym powodzeniem, toteż nic dziwnego, że gdy wrzucił to konkretne zdjęcie pod postem zawrzało.

Cezary Pazura Instagram
Cezary Pazura Instagram

Zszokowani fani nie mogli uwierzyć, że to on. Byli wręcz przerażeni:

” Kurcze, w pierwszej chwili jak zobaczyłam się przestraszyłam ” – napisała jedna z obserwujących Cezarego Pazurę na Instagramie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Świat w żałobie. Znany aktor popełnił samobójstwo

Aktor pospieszył z wyjaśnieniami. To tylko charakteryzacja! Ale musicie państwo przyznać, że bardzo, ale to bardzo realistyczna.

Daliście się nabrać?

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Z tymi znakami zodiaku związek to będzie piekło! Wycofaj się póki czas
Ostra wypowiedź Zbigniewa Ziobro o pedofilach. Nie będzie taryf ulgowych (wideo)
Skandaliczny wpis Wojewódzkiego! Katolicy mu nie darują. „Kościół to…
Szok! Nitras zaatakował dziennikarzy! Nie poradził sobie z nerwami (wideo)

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →