Pazura odpowiada na atak Stuhra. Celna riposta

Cezary Pazura pewien czas temu odpowiedział na zarzut, który postawił mu Jerzy Stuhr w związku z akcją „Różaniec do granic”, w której to aktor znany z takich filmów jak „Kariera Nikosia Dyzmy” oraz „Psy III. W imię zasad” brał niedawno udział.

Stuhr senior,  który uchodzi za autorytet w dziedzinie aktorstwa zarzucił między innymi Pazurze walkę z Islamem. W tej sytuacji Cezary Pazura postanowił prędko sprostować słowa starszego kolegi.

Czytaj też: Archeologowie odnaleźli szczątki 4 tys. osób w centrum Poznania

Cezary Pazura kontra Jerzy Stuhr

Cezary Pazura niedawno brał udział w akcji „Różaniec do granic”. Niestety jego zaangażowanie w tę inicjatywę nie wszystkim przypadło do gustu. W tym gronie znalazł się między innymi Jerzy Stuhr,  który na łamach „Gazety Krakowskiej” postanowił to wyrazić.

Zobacz również: Viki Gabor obchodzi urodziny i opowiada o nowym albumie. Koniec domysłów

„Jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego Różańca do Granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji (a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było) – to taki różaniec jest bluźnierstwem” – mówił Stuhr.

Na odpowiedź Cezarego Pazury nie trzeba było długo czekać.

 W ostatnim wydaniu „Gazety Krakowskiej” na str. 24 w felietonie pana prof. Jerzego Stuhra, przeczytałem między innymi:
„…jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego różańca do granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji (a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było) – to taki różaniec jest bluźnierstwem”.

Kochany Profesorze! Śpieszę zatem z wyjaśnieniem. Nigdy z moich ust nie padło tak idiotyczne zdanie. Zgadzam się z Panem, że modlitwa nie może być skierowana przeciwko komuś, albo czemuś. Proszę zatem Pana Profesora o nie rozpowszechnianie podobnych bzdur i krzywdzących moją wrażliwość i inteligencję słów. W dodatku na łamach tak szacownego pisma. Nie wypada Panu Profesorowi…

Ścielę się do nóg!
Dozgonny fan – Czarek Pazura.

Cezary Pazura pewien czas temu odpowiedział na zarzut, który postawił mu Jerzy Stuhr w związku z akcją "Różaniec do granic"
Cezary Pazura pewien czas temu odpowiedział na zarzut, który postawił mu Jerzy Stuhr w związku z akcją „Różaniec do granic”. Screen YouTube

Źródło: Telewizja Republika

Polecamy także:

Z kim Marcin Prokop poprowadzi „Mam Talent”?

Kubica ostro o osiągach bolidu Alfa-Romeo po piątkowym treningu

Znany skoczek narciarski nie żyje, zmarł po upadku ze skoczni

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →