Pazura nie mógł już dłużej milczeć! Jego wyznanie zszokowało Polaków

Ostatnia afera z Januszem Gajosem spowodowała, że Cezary Pazura zdecydował się na szczere wyznanie, aktor nie mógł już dłużej milczeć.

W ostatnich dniach wynikła afera z udziałem Janusza Gajosa, który w czasie występu podczas PolandRock Festiwal postanowił wypowiedzieć się w bardzo nieprzychylnych słowach odnośnie Jarosława Kaczyńskiego i partii rządzącej. Takie zachowanie spotkało się z atakiem ze strony polityków Pis-u, którzy nie oszczędzają teraz aktora w mediach. W związku z tym na światło dzienne została wyciągnięta historia Gajosa i Cezarego Pazury, który od lat dzieli się w niektórych wywiadach młodszy aktor.

Czytaj też: Pilne: Od dziś zmiany obostrzeń! Musisz to wiedzieć

Afera z Gajosem spowodowała, że Cezary Pazura zdecydował się na szczere wyznanie

Pazura na swoim kanale na YouTube opowiedział kiedyś historię z dzieciństwa, kiedy to wyczekiwał bardzo długi czas, żeby dostać autograf swojego idola Janka z Czterech pancernych i psa. Jednak gdy już doszło do spotkania, miało ono zupełnie inny przebieg od tego jaki sobie młody Czarek wymarzył. Gdy chłopiec poprosił o autograf aktora w odpowiedzi usłyszał tylko niecenzuralne słowa. „Trzy dni chorowałem. Mój idol, powiedział do mnie: ‚Wypie…aj'”. Te słowa wykorzystał i sparafrazował dziennikarz TVP Info.

Zobacz również: Wybuch topił kości. Po eksplozji nie pozostawały nawet szkielety

Cezary Pazura postanowił dłużej nie milczeć w tej sytuacji i w mediach społecznościowych opublikował korespondencję z dziennikarzem TVP, który prosił go inne przykre historie związane z Januszem Gajosem. Aktor w nagraniu zamieszczonym na Instagramie zarzuca dziennikarzowi TVP manipulację.

„Cezary nie życzy sobie, aby wykorzystywać tej żartobliwej anegdoty w kontekście Pana Gajosa, a tym bardziej w kontekście politycznych przepychanek. Każde wykorzystanie przez Państwa tej historii spotka się z natychmiastowymi skutkami prawnymi” – napisała w oficjalnym oświadczeniu żona Cezarego Pazury, Edyta.

View this post on Instagram

Bez komentarza…

A post shared by Cezary Pazura (@czarekpazura) on

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Ryszard Kotys w bardzo złym stanie! Z aktorem „Kiepskich” jest źle

Nowy wirus w Chinach! Są ofiary śmiertelne. Łatwo się zarazić

Andrzej Duda był w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Ujawniono wstrząsające fakty

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →