Daniel Obajtek zostanie premierem? Zaskakujące słowa prezesa PKN Orlen

Daniel Obajtek, obecny prezes spółki PKN Orlen był gościem w porannej rozmowie RMF FM, został zapytany między innymi o to czy już wkrótce zostanie premierem?

Czytaj również: Jurek Owsiak ostro o obrońcach życia. Wywołał skandal

Gościem Krzysztofa Ziemca w porannej rozmowie RMF FM był prezes PKN Orlen, Daniel Obajtek. Odpowiedział między innymi na krążące od kilku dni plotki o tym, że miałby zostać wkrótce premierem.

Daniel Obajtek zostanie premierem?

Nie pozostawił żadnych wątpliwości odpowiadając na zadawane przez redaktora pytania. Z rozmowy, słuchacze radia mogli dowiedzieć się również czy naprawdę pomiędzy nim, a obecnym premierem Mateuszem Morawieckim panuje napięta atmosfera.

Żadna decyzja nie zapadła. Z premierem Mateuszem Morawieckim nie mamy żadnej atmosfery skłócenia, współpracujemy (…) Na pewno nie damy się rozgrywać w tym zakresie – odpowiedział Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Przyszłość PKN Orlen

Krzysztof Ziemiec jednak nie dawał za wygraną. W końcu prezes PKN Orlen odpowiedział na nurtujące wszystkich pytanie:

Nie wybieram się na żadne inne stanowisko (…) Wolę myśleć o tym, co robię, bo tu również mogę pomóc ojczyźnie– podkreślił Daniel Obajtek.

Czytaj również: Jaką ksywkę ma Andrzej Duda w PiS? Libicki bezlitosny

W rozmowie Daniel Obajtek poruszył również kwestie akie jak wykup Polska Press przez PKN Orlen, sytuacja gospodarcza, obostrzenia oraz najbliższa przyszłość. Całą rozmowę można zarówno przeczytać jak i obejrzeć na RMF24.pl

Polecamy również:

Jest decyzja rządu: Obostrzenia przedłużone do 14 lutego

Wielka akcja policji i FBI. Odnaleziono 33 zaginione dzieci

Komorowski o Tusku: „Szkoda by go było na ten kociołek krajowy”

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →