Do sieci wyciekło nigdy wcześniej nieudostępniane nagranie z zamachu na World Trade Center [WIDEO]

11 września 2001 roku doszło do zamachu na World Trade Center w Nowym Jorku. Zamachy terrorystyczne wstrząsnęły całym światem.

W tym roku obchodzimy 17. już rocznicę tego potwornego wydarzenia.

W wyniku zamachu 2973 osoby straciły życie. Wśród ofiar było 6 Polaków. Z

a to, do czego doszło, został oskarżony Al-Kaida, a po trzech latach od oskarżenia Osama bin Laden w końcu zdecydował się to potwierdzić i jednocześnie zagroził, że zamach może zostać powtórzony.

Kiedy samoloty, które zostały uprowadzone, rozbiły się o dwie wieże, wszyscy ludzie na świecie przeżywali to, co dzieje się w Nowym Jorku.

Przerażenie było obecne nie tylko u Amerykanów, ale u każdego, kto dowiedział się o tych wydarzeniach.

Z pewnością większa część osób widziała już nagrania z tamtego zamachu. Jednak ostatnio doszło do opublikowania nowego materiału, którego do tej pory nie można było nigdzie zobaczyć w całości.

Nagrania pochodzą od Marka LaGangi, który jest operatorem filmowym stacji CBS News.

Mark miał okazję znajdować się niemal w środku wydarzeń. Film ukazuje wnętrze WTC-7 oraz chwile, kiedy dochodzi do zawalenia się WTC-1 i WTC-2.

To, jak wyglądała sytuacja z tamtej perspektywy, widzieli nieliczni i mimo iż filmik LaGangi był tym, z którego korzystano, nigdy wcześniej nie udostępniono 30 minut tego, co działo się po zamachu.

To nagranie mrozi krew w żyłach. Zostało opublikowane zaledwie parę dni temu, a wyświetlono je już około 10 milionów razy!

(Nagranie zaczyna się od 15 sekundy)

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *