Doda przerwała milczenie! Ostro o pedofilii w polskim Kościele. Wszyscy w szoku (wideo)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda o pedofilii. Doda (Dorota Rabczewska) postanowiła przerwać milczenie i skomentować film „Tylko nie mów nikomu”(Tomasz Sekielski). Artystka dokonała dogłębnej analizy dokumentu, który w bardzo mocny sposób uderzył w polski kościół katolicki. 

Dyskusja po filmie Tomasza Sekielskiego

Film pt. „Tylko nie mów nikomu„ (Tomasz Sekielski) rozbudził olbrzymią dyskusję w polskim społeczeństwie. Nie brakuje opinii, które wprost wskazują na zaostrzenie kar za tego typu przestępstwa przeciwko wolności seksualnej dzieci.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Propozycje rządu Prawa i Sprawiedliwości

W całej sprawie padły już pierwsze propozycje zaostrzenia przepisów dotyczących czynów zabronionych o zabarwieniu stricte pedofilskim. Według nieoficjalnej jeszcze propozycji rządu kara za naruszenie wolności seksualnej dziecka ma wzrosnąć aż do 30 lat pozbawienia wolności. Ma być to górny limit ustawowy. Pracę nad projektem mają ruszyć wkrótce. Ministerstwo sprawiedliwości zakomunikował, że nie ma zamiaru zwlekać z rozpoczęciem prac w tej materii problemu.

Dorota Rabczewska o zjawisku pedofilii 

Doda, Dorota Rabczewska, Tomasz Sekielski "Tylko nie mów nikomu", Pedofilia w Kościele
Doda, Dorota Rabczewska, Tomasz Sekielski „Tylko nie mów nikomu”, Pedofilia w Kościele

Polecamy przeczytać: Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Całą sytuację postanowiła również skomentować popularna piosenkarka — Doda. Artystka wyraziła swoją opinię na temat filmu jaki nakręcił Sekielski oraz działań, które z tego powodu zostały podjęte przez polskie władze. Pani Dorota nie kryła również swoich obaw.

Polecamy również: Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)

Uważam, że bardzo dobrze, że ten film powstał. Niestety obawiam się, że jest taka wrzawa. Z pozoru odbiór pozytywny na zasadzie, że „ojej” zmienimy coś. Ale obawiam się, że to tylko jest kwestia przedwyborczych chęci, boje się, że nic z tym jednak się nie stanie — stwierdziła Doda.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rabczewska niedawno wzięła ślub. W udzielonym wywiadzie podkreśliła, iż dla jej męża religia stanowi jeden z najważniejszych życiowych priorytetów. Dodała jednak, że mimo swojej wiary nie można mieć w takich kwestiach założonych klapek na oczy.

Religijny mąż

Mój mąż jest bardzo religijną osobą. On chodzi co niedzielę do kościoła i wydawać by się mogło, że osoby religijne będą cały czas odrzucać ten temat i trzymać się strony Kościoła, a wcale tak nie jest. Ktoś, kto ma poukładane w głowie, ma empatię, kocha ludzi to odbierze ten film tak jak odbierze.

– stwierdziła gwiazda.

W Polsce trwa od prawie tygodnia debata nad zaostrzeniem kar za czyny pedofilskie. W tej kwestii również swój głos zabrała popularna wokalistka.

Doda : Kary za pedofilię

Natomiast dziwi mnie jedna rzecz. Zawsze zastanawiam się, co by tu zrobić, by było lepiej. Wydaje mi się, że żadna kara, bardziej sroga za pedofilię tego nie zmieni, bo kara za morderstwo jest maksymalna i tak te morderstwa się dzieją więc ktoś, kto podejmuje takie działania zdaje sobie sprawę z konsekwencji, więc te zaostrzenia nic nie dadzą.

– dodała.

Dorota Rabczewska stwierdziła na koniec, że „to nie księża są pedofilami, ale pedofile stają się księżmi” i że jej zdaniem pewną receptą mogłaby być bardziej rygorystyczna selekcja kandydatów na duchownych.

Doda o pedofilii : „Tylko nie mów nikomu”

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →