Szok! Doda wyznała prawdę o swojej orientacji

Udostępnij:

Doda i jej homoseksualizm, to temat, który co pewien czas wraca do polskiej kolorowej prasy. Dorota Rabczewska niegdyś otwarcie popierała jedną z prawicowych partii, z której startował jej ojciec. Dziś się jednak okazuje, iż wokalistka zespołu Virgin nie ze wszystkimi postulatami prawej strony się zgadza. Niedawno wprost wsparła środowiska LGBT, których manifestacja w Białymstoku została przerwana przez mieszkańców i grupy kibiców. Dziś okazuje się, że gwiazda wszystkiego w życiu chciała posmakować. Doda i jej dziewczyna ciężko przeżyły rozstanie.

Doda (Dorota Rabczewska) od lat nie, schodzi z pierwszych stron kolorowych gazet. Wokalistka zespołu Virgin oprócz kariery wokalnej słynie również przede wszystkim z licznych skandali. Części z nich dotyczy byłych związków Dody, która dziś ze swoimi byłymi partnerami widuje się między innymi w sądzie. Bez wątpienia piosenkarka nigdy nie mogła narzekać na brak szumu wokół jej osoby.

Doda i jej homoseksualizm

Doda, zasłynęła przede wszystkim ze związków z bardzo znanymi mężczyznami. Wśród nich możemy wyróżnić między innymi Radosława Majdana oraz Adama Darskiego. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że znana piosenkarka miała również w swoim życiorysie związek z kobietą. Kilka lat temu w wywiadzie dla gejowskiego czasopisma „Pride” Doda przyznała, że łączyły ją bardzo bliskie relacje z kobietą, z którą była w związku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!

Cała sytuacja nie przypadła do gustu rodzinie przyszłej gwiazdy, a w szczególności mamie Doroty, która postanowiła reagować. Pewnego dnia Pani Wanda Rabczewska poinformowała córkę, iż na siłowni razem z jej ojcem ćwiczy młody chłopak, który z pewnością jej się spodoba. Doda poznała ów chłopca, lecz to nie on ostatecznie stał się jej wybrankiem. Wybór padł na jego kolegę, który stał się drugimi partnerem Doroty.

Doda (Dorota Rabczewska) I jej homoseksualizm. Wokalistka zespołu Virgin miała dziewczynę. Dziś otwarcie wspiera środowiska LGBT.
Doda (Dorota Rabczewska) i jej homoseksualizm. Wokalistka zespołu Virgin miała dziewczynę. Dziś otwarcie wspiera środowiska LGBT.

CZYTAJ TEŻ: Prawda o Przybylskiej wyszła dopiero po jej śmierci

Doda wspomniana, że przez długi czas wszędzie chodzili razem w trójkę. Partnerka młodej Rabczewskiej była starsza od niej o pięć lat. Niestety dziewczyna Dody nie wytrzymała w pewnym momencie całej sytuacji. Kobieta próbowała się powiesić, lecz próba samobójcza na szczęście jej nie wyszła. Po pewnym czasie Doda definitywnie zakończyła relację ze swoją kobiecą sympatią. Dziś artystka wspiera środowiska LGBT.

POLECAMY:

Ranczo i Miodowe lata skrywały tajemnicę. Tego nie wiedziałeś
Mucha nie zna wstydu! To co teraz pokazała tylko to potwierdza
Kim jest syn Magdy Gessler? Będziecie w szoku!
Psy III W Imię Zasad: Pazura ujawnia kulisy produkcji
Metamorfoza Krupy robi furorę. Jaki jest jej sekret?

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →