Dominik Tarczyński rozniósł Szwedów! Zapamiętają to na długo

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dominik Tarczyński PiS wywiad szwedzka telewizja. Niedawno w Polsce gościliśmy dziennikarzy szwedzkiej gazety internetowej „Nyheter Idag”. Przybyli oni do naszego kraju, dlatego by przekonać się na własne oczy, jak wygląda sytuacja w naszym państwie. Z tej okazji zdecydowali się przeprowadzić wywiad z posłem PiS, Dominikiem Tarczyńskim, jednakże polski polityk w znanym dla siebie tonie postanowił przedstawić nasz kraj Szwedom. Prawo i Sprawiedliwość.

Dominik Tarczyński wywiad : Szwedzka telewizja

Polecamy przeczytać: Skandal w TVP. Słynny dziennikarz wyrzucony! Powód przeraża

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dominiki Tarczyński przeprowadził wywiad w swoim stylu. Nie zabrakło pytań ze strony polityka do dziennikarzy na temat ich państwa, które w jego ocenie nie jest już tym samym państwem co kiedyś. Szwecja bowiem jest jednym z tych państw, które z wielkim entuzjazmem zdecydowało się przyjść imigrantów z krajów bliskiego wschodu oraz Afryki Północnej.

Polecamy również: Koniec sklepów Biedronka Lidl! To ich zniszczy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


Dominik Tarczyński PiS wywiad szwedzka telewizja. Prawo i Sprawiedliwość
Dominik Tarczyński PiS wywiad szwedzka telewizja. Prawo i Sprawiedliwość

– Szwedzi! Jesteście wikingami. Co się stało, dlaczego nie walczycie o swój kraj tak jak dawniej? Co się z Wami dzieje? Gdzie jesteście wikingowie? Kiedy widzę wiadomości o tym, co się dzieje w Szwecji, widzę palące się samochody, zamieszki spowodowane przez nielegalnych imigrantów, zastanawiam się, gdzie jesteście wikingowie? Gdzie jest Wasza siła? Gdzie jest Wasza duma z tego, kim jesteście? – pytał poseł PiS. 

Sytuacja w Szwecji

Dominik Tarczyński wypominał dziennikarzom ze Szwecji,  że aktualna sytuacja w ich państwie w jego ocenie nie należy do najlepszych. Poseł PiS nawiązywał przy tym do wiekowej tradycji Szwedów określając ich choćby „Wikingami”. Tarczyński zwracał uwagę w czasie wywiadu na mieszkańców Warszawy.  Pragnął zauważyć ich codzienne  zadowolenie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Popatrz na piękną Warszawę! Zobacz, jak ludzie są uciskani. Tak to wygląda – ludzie są szczęśliwi, gospodarka się rozwija, jest najniższe bezrobocie w historii. Popatrz na twarze ludzi. Zapytaj kogokolwiek, jak się czuje w Polsce teraz – dodawał poseł z Lublina. 

Dominik Tarczyński dodatkowo postanowił skomentować wydarzenia na północy Starego Kontynentu, dlatego też nie ukrywał niepokoju spowodowanego polityką tamtejszego rządu ws. imigrantów. Niestety wiele źródeł wskazuje na to, że Szwedzi bardzo ulegają imigrantom na wielu polach.

– Jeśli politycy odpowiedzialni za to szaleństwo będą dalej rządzić, spróbujcie wyobrazić sobie, co będzie w Szwecji, w Europie za 5-10 lat. Zostanie zniszczona.-podkreślił Tarczyński. 

Aktualnie Szwecja to jedno z tych państw, które w największej liczbie przyjęło przybyszów z krajów bliskiego wschodu oraz Afryki Północnej, dlatego dziś ponoszą tego przykre konsekwencje. 

POLECAMY:

Przyjaciel Wojewódzkiego się wygadał! Chodzi o orientację
Polakom opadły szczęki. To co Cimoszewicz powiedział u Olejnik nie mieści się w głowie!
Generał ujawnia! III wojna światowa już trwa! Polska musi się obawiać tego
Putin się wścieknie! Ostra deklaracja Morawieckiego

dlatego

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →