Przerażające i tajemnicze dźwięki z nieba słyszeli wszyscy. Te nagrania mrożą krew (wideo)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doniesienia o dziwnych dźwiękach słyszalnych z nieba zaczęły coraz częściej pojawiać się w 2011 roku. Słyszalne są w różnych częściach świata. Internauci określają tajemnicze dźwięki mianem „trąb apokaliptycznych”, odnosząc się bezpośrednio do treści Apokalipsy wg. św. Jana.

Regularnie pojawiają się kolejne nagrania. Jak do tej pory najwięcej nagrań pochodzi z Europy, USA oraz krajów Ameryki Południowej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

O fenomenie tajemniczych dźwięków mówi się praktycznie od 2011 roku. Z tego właśnie roku pochodzi pierwsze nagrania z Kijowa, na którym słychać nietypowe dźwięki:

Po opublikowaniu tego filmu siec zalały filmy z innych krajów. Okazało się, że część nagrań była fałszowana, a internautom chodziło o zdobycie klikalności na swoich kanałach w serwisach społecznościowych, były jednak również nagrania, których autentyczności nie podważono. Do tej pory w mediach społecznościowych opublikowano już tysiące filmów z nagranym “tajemniczym dźwiękiem z nieba”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doniesienia o tajemniczych dźwiękach z nieba z całego świata

Gdy sprawą zainteresowały się media, zaczęli się na temat tych dźwięków wypowiadać naukowcy przekonując, że takie dźwięki może wydawać wiatr w chłodniejsze dni. Naukowcy przekonują, że dźwięk uderzającego o przeszkodę wiatru można interpretować podobnie do dźwięku trąby, a fale dźwiękowe znacznie szybciej rozchodzą się w zimnym powietrzu. Dźwięk jest również wówczas bardziej donośny.

Internauci jednak wiedza swoje. Piszą o “Trąbach Apokalipsy”. Wiele osób wprost odnosi niepokojące dźwięki do treści Apokalipsy wg. św. Jana. Tam właśnie znajduje się opis, z którego wynika, że koniec świata zapowiadać będzie dźwięk siedmiu trąb, który zwiastować będzie siedem plag poprzedzających Apokalipsę i Sąd Ostateczny. Dlatego właśnie w internecie zjawisko opisuje się właśnie jako „Trąby Apokalipsy”.

Chodzi o fragment Apokalipsy wg. św. Jana (Ap, 8, 1-13 ), który przytaczamy poniżej za Biblią Tysiąclecia:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A gdy otworzył pieczęć siódmą, zapanowała w niebie cisza jakby na pół godziny. I ujrzałem siedmiu aniołów, którzy stoją przed Bogiem, a dano im siedem trąb. I przyszedł inny anioł, i stanął przy ołtarzu, mając złote naczynie na żar, i dano mu wiele kadzideł, aby dał je w ofierze jako modlitwy wszystkich świętych, na złoty ołtarz, który jest przed tronem. I wzniósł się dym kadzideł, jako modlitwy świętych, z ręki anioła przed Bogiem. Anioł zaś wziął naczynie na żar, napełnił je ogniem z ołtarza i zrzucił na ziemię, a nastąpiły gromy, głosy, błyskawice, trzęsienie ziemi.

A siedmiu aniołów, mających siedem trąb, przygotowało się, aby zatrąbić.
I pierwszy zatrąbił. A powstał grad i ogień – pomieszane z krwią, i spadły na ziemię. A spłonęła trzecia część ziemi i spłonęła trzecia część drzew, i spłonęła wszystka trawa zielona.


I drugi anioł zatrąbił: i jakby wielka góra płonąca ogniem została w morze rzucona, a trzecia część morza stała się krwią i wyginęła w morzu trzecia część stworzeń – te, które mają dusze – i trzecia część okrętów uległa zniszczeniu.
I trzeci anioł zatrąbił: i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia, a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód. A imię gwiazdy zowie się Piołun. I trzecia część wód stała się piołunem, i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie.


I czwarty anioł zatrąbił: i została rażona trzecia część słońca i trzecia część księżyca i trzecia część gwiazd, tak iż zaćmiła się trzecia ich część i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części, i noc – podobnie.


I ujrzałem, a usłyszałem jednego orła lecącego przez środek nieba, mówiącego donośnym głosem: «Biada, biada, biada mieszkańcom ziemi wskutek pozostałych głosów trąb trzech aniołów, którzy mają [jeszcze] trąbić!.

Zobacz nasz kanał internetowy! Ciekawostki, historia i najnowsze informacje:

Polecamy również:

To był zamach! Potężna eksplozja, zaatakowani cywile (wideo)

Skandal. Trzaskowskiemu puściły nerwy i powiedział co naprawdę myśli! Ludzie byli w szoku

Dziecko „spłodzone przez diabła”, „kosmita”. Ojciec kazał je zabić, matka nie posłuchała…

Dantejskie sceny na granicy z Białorusią! Szokujące posunięcie

Jacek Jaworek odnaleziony? Policyjna obława! (wideo)

Porażające odkrycie w składzie szczepionki. Ministerstwo wydało oświadczenie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →