Pilne: Mocna odpowiedź Andrzeja Dudy na reportaż Tomasza Sekielskiego

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Duda Sekielski. Film Tomasza Sekielskiego pt. „Tylko nie mów nikomu” rozbudził olbrzymią dyskusję w polskim społeczeństwie. Nie brakuje opinii, które wprost wskazują na zaostrzenie kar za tego typu przestępstwa przeciwko wolności seksualnej dzieci.

Wysokie kary za czyny pedofilskie

Polecamy przeczytać: Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W całej sprawie padły już pierwsze propozycje zaostrzenia przepisów dotyczących czynów zabronionych o zabarwieniu stricte pedofilskim. Według nieoficjalnej jeszcze propozycji rządu kara za naruszenie wolności seksualnej dziecka ma wzrosnąć aż do 30 lat pozbawienia wolności. Ma być to górny limit ustawowy. Pracę nad projektem mają ruszyć wkrótce. Ministerstwo sprawiedliwości zakomunikował, że nie ma zamiaru zwlekać z rozpoczęciem prac w tej materii problemu.

Polecamy również: Jest sposób na Acta 2! Wymyślił go Polak. Nie wszystko stracone (Film)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Duda Sekielski. Andrzej Duda o pedofilii w polskim kościele

Film autorstwa Tomasza Sekielskiego bez wątpienia rozbudził sporą dyskusję w polskim społeczeństwie oraz przede wszystkim na polskim podwórku politycznym. Głos w sprawie filmu dokumentalnego o pedofilii w polskim kościele zabrali czołowi Polacy politycy. Wśród nich jest również prezydent Rzeczypospolitej Polski, Andrzej Duda.

– Film robi wrażenie. Jedno jest pewne. Z pedofilią musimy walczyć bezwzględnie i wszędzie. Wszędzie tam, gdzie osoba dorosła może w ohydny sposób skrzywdzić dziecko. Szkoła, kolonie, harcerstwo, oaza, inne organizacje. Zero tolerancji! Patrz uważnie! Rozmawiaj ze swoim dzieckiem!
– Napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda.

Dyskusja nad zjawiskiem pedofilii

Materiał redaktorka Sekielskiego bez wątpienia daje sporo do myślenia na temat zjawiska pedofilii. Niestety aktualnie widzimy nadmierne wykorzystywanie tego problemu i skrajne ograniczanie go do jednego środowiska, które nie jest jedynym jego źródłem.

Bardzo dosadnie mogliśmy się o tym przekonać wczoraj, kiedy to członkowie partii wiosna na czele ze swoim liderem łamiąc wszelkie przepisy prawa, chcieli urządzić emisję filmu na budynku należącym do kurii gdańskiej. W całym zdarzeniu interweniowała policja. Zdaniem Roberta Biedronia było to pogwałcenie jakichkolwiek zasad wolności słowa. Warto w tym miejscu jednak podkreślić, iż respektowanie i wykonywanie czyjegoś prawa nie może mieć miejsca przy jednoczesnym pogwałcenie praw osoby drugiej. Niestety ta zasada okazała się zupełnie obca liderowi Wiosny, który bez tak elementarnej wiedzy chcę zostać w przyszłości premierem polskiego rządu.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Duda Sekielski

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →