Oto dzisiejsza Europa! Oburzony imigrant zadaje pytanie… Nie uwierzycie JAKIE! ( WIDEO)

Niezwykle groteskowe wideo z niemieckiej telewizji krąży po internecie. Oburzony muzułmański imigrant pyta, gdzie obiecane pieniądze, które miał otrzymać po przybyciu do Europy.
Niezwykle groteskowe wideo z niemieckiej telewizji krąży po internecie. Oburzony muzułmański imigrant pyta, gdzie obiecane pieniądze, które miał otrzymać po przybyciu do Europy.Zastanawia się też, dlaczego nikt go serdecznie nie przywitał. Kto i dlaczego rozsiewa w Afryce i na Bliskim Wschodzie informacje o rzekomym raju w Europie?

– Słyszałem w telewizji, że Unia Europejska daje każdemu 2 tysiące euro. Ale gdzie te pieniądze i gdzie ten serdeczny uścisk, gdzie to przywitanie?– pyta zawiedziony, młody imigrant, który najpewniej nie wpadł na to, że pieniądze można zdobyć pracując.

– Od miesiące nie dostaliśmy pieniędzy – burzy się mężczyzna. – Zobacz, nie ma pieniędzy, nic! – powiedział do nagrywającego rozmowę dziennikarza i… wyjął kieszeń ze spodni.

Tego nie należy opisywać, to po prostu trzeba zobaczyć. Ta krótka rozmowa pokazuje, jak socjalistyczna, chorobliwie zakochana w islamie Unia Europejska demoralizuje tych młodych ludzi. Czy ktokolwiek wierzy, że człowiek, który wypowiada się w tym materiale, kiedykolwiek jeszcze uda się do pracy, by utrzymać siebie, opcjonalnie swoją rodzinę?

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →