Szokujące wyznanie Grabowskiego. Ujawnił prawdę o serialu „Świat według Kiepskich”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Grabowski, który zagrał główną rolę w serialu „Świat według Kiepskich” zszokował swoim wyznaniem dotyczącym serialu. Ferdek, którego zagrał w serialu „Świat według Kiepskich” był zabawną postacią, a jego teksty weszły już do codziennej mowy fanów serialu. Serial telewizji Polsat jest jednym z najbardziej znanych seriali komediowych.

Czytaj także: Właśnie spełnia się przepowiednia Jackowskiego! Dalsza część jest przerażająca

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Świat według Kiepskich” jest to jeden z najbardziej popularnych seriali komediowych. Ferdek Kiepski, którego zagrał Andrzej Grabowski jest jedną z najbardziej komicznych postaci w produkcji.

W ostatnim czasie Grabowski zdecydował się na szczere wyznanie dotyczące serialu. Aktor podczas wywiadu dla Radia Zet powiedział jaki wpływ na jego życie miał serial telewizji Polsat.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teksty z filmu stały się już kultowymi powiedzeniami. np. że „w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem”. Grabowski ma jednak dosyć tego, że jest jedynie kojarzony z rolą Ferdka Kiepskiego. Dla aktora jest to bolesne, ponieważ zagrał wiele innych znaczących ról.

Andrzej Grabowski ujawnił jak „Świat według Kiepskich” wpłynął na jego wizerunek

„Nienawidziłem tego serialu na początku. Nie chciałem tam przyjeżdżać, ale byłem związany umową?

powiedział Andrzej Grabowski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jego fani nieraz nawet nie wiedzieli, że aktor grał także w innych produkcjach. Grabowski jest również aktorem teatralnym, najsłynniejszym jego monodramem była „Spowiedź Chuligana„. Dlatego tak trudno było mu się pogodzić z tym, że ludzie wołali do niego na ulicy Ferdek i zapraszali go na piwo.

Zobacz również: To koniec Trzaskowskiego. Ostatecznie pogrążony. „Zażywałem z nim narkotyki” (film)

Fani aktora mogą być zaskoczeni jego bardzo szczerym wyznaniem. Jednak t że zagrał Ferdka spowodowało, że aktora do dzisiaj kojarzymy z niechlujnym wyglądem, wyciągniętymi dresami oraz piwem w dłoni. Grabowski uważa, że Kiepscy wpłynęli negatywnie na jego wizerunek.

Andrzej Grabowski (Ferdek), który zagrał w serialu Świat według Kiepskich zdobył się na wyznanie. Serial telewizji Polsat zrujnował wizerunek
Andrzej Grabowski (Ferdek), który zagrał w serialu Świat według Kiepskich zdobył się na wyznanie. Serial telewizji Polsat zrujnował jego wizerunek?

Polecamy również:

Przerażające fakty! Amerykańskie wojsko testowało broń biologiczną na 200 tys. swoich obywateli. Ludzie poumierali

Amerykanie pokazali Niemcom film z obozu. Ich reakcja była miażdżąca (media)

Polska policja brutalna? Ten film z akcji mrozi krew w żyłach

Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!

Wyciekła tajemnica „Sanatorium Miłości”, Iwona się wygadała

Nieznany sprawca zostawił coś za wycieraczka radiowozu (zdjęcia)

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →