Właśnie spełnia się przepowiednia Jackowskiego! Dalsza część jest przerażająca

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany polski jasnowidz, jego wizje i przepowiednie nie raz się spełniały, jednakże ta jedna właśnie dzieje się na naszych oczach. Wszystko to co powiedział, spełnia się. Dalsza jej część wiele osób przeraża.

Czytaj tez: MOCNE! “Mam blondyneczkę, pięć lat”. „Świetna robota. Też mam taką małą!” Pedofile VIP. “Chciałam go rozp***ić” mówi policjantka prowadząca śledztwo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przepowiednie i wizje Krzysztofa Jackowskiego często miały pokrycie w rzeczywistości, dlatego pewnie wiele razy policja czy inne służby korzystały z jego pomocy. Prócz tego jasnowidz z Człuchowa prowadzi swoją prywatną praktykę oraz dzieli się ogólnymi wizjami w serwisie Youtube.

Wiele jego przepowiedni zostało obśmianych, są tez tacy którzy twierdzą, że Jackowski nie posiada dary jasnowidzenia, jest jedynie dobrym obserwatorem sytuacji geopolitycznej. Wtedy oznaczało by, że przepowiednie to tak naprawdę prognozy, które mogą ale nie muszą się do końca sprawdzić.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Właśnie spełnia się przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Obecnie o Krzysztofie Jackowskim znowu zrobiło się głośno za sprawa przepowiedni, która właśnie się spełnia a dotyczy III wojny światowej. Od kilku dni jesteśmy świadkami ponownych krwawych ataków w Strefie Gazy. Krzysztof Jackowski w roku 2020 mówił na ten temat, warto przypomnieć te słowa oraz dalszą część tej samej wizji, która nie napawa optymizmem.

Zobacz także: To koniec Trzaskowskiego. Ostatecznie pogrążony. „Zażywałem z nim narkotyki” (film)

Pierwsze słowa, co mi się kojarzy: Palestyna, wojska na ulicach. Boże, ja się boję mówić, ale… Palestyna… Powiem wam tak, Bliski Wschód to jest podstawowe zagrożenie na to co się ma wydarzyć i co być może jeszcze w tym roku się zacznie. Powtórzę to po raz następny: ta wojna zacznie się z powietrza” – powiedział w 2020 roku Krzysztof Jackowski w jednym ze swoich nagrań.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dalej nie jest wcale lepiej:

„Dopóki Iran będzie spokojny, dopóki nie da się sprowokować, dopóty nie da się wywołać tam konfliktu. Sprawa Syrii i Iranu jest jednak otwarta i TO może stać się w każdej chwili. Jeżeli będziecie widzieli, że kwietniu politycy znaczą mówić o trudnościach, o ekonomii przygotujcie się na lipiec, albo od lipca na niedługi czas, bo to uderzy. Warto na ten dziwny i trudny czas przygotować się” – dodał Krzysztof Jackowski.

Co państwo sądzą na ten temat? Czy ponura przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego właśnie się spełnia, czy jest to jedynie przez wielu podnoszony „zbieg okoliczności”?

Polecamy również:

Przerażające fakty! Amerykańskie wojsko testowało broń biologiczną na 200 tys. swoich obywateli. Ludzie poumierali

Amerykanie pokazali Niemcom film z obozu. Ich reakcja była miażdżąca (media)

Polska policja brutalna? Ten film z akcji mrozi krew w żyłach

Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!

Wyciekła tajemnica „Sanatorium Miłości”, Iwona się wygadała

Nieznany sprawca zostawił coś za wycieraczka radiowozu (zdjęcia)

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →