Wzruszająca historia! Tak Gessler poznała męża

Magda Gessler i jej mąż Waldemar Kozerawski podbijają serca fanów. Zdjęcia i filmy publikowane głównie na Instagram cieszą się ogromną popularnością. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje często pokazuję swoim fanom wspólne zdjęcia z mężem na profilach społecznościowych. Waldemar jest trzecim mężem restauratorki, lecz mało kto wie, że aktualni małżonkowie poznali się jeszcze w czasach młodości.

Młodość gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler za młodu studiowała w Madrycie. To właśnie w stolicy Hiszpanii wykształciła się w zawodzie malarki. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że to właśnie w tym okresie gwiazda TVN poznała swojego przyszłego męża Waldemara. Co takiego się stało, że oboje zeszli się na dobre i na złe dopiero po wielu latach?

Magda Gessler i jej mąż Waldemar Kozerawski poznali się jeszcze za młodu. Dziś gwiazda TVN i Kuchenne Rewolucje publikuję zdjęcia z mężem na instagram.
Magda Gessler i jej mąż Waldemar Kozerawski poznali się jeszcze za młodu. Dziś gwiazda TVN i Kuchenne Rewolucje publikuję zdjęcia z mężem na Instagram.

Małżeństwa Gessler

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Franciszek Pieczka w fatalnym stanie. Nadchodzi najgorsze

Magda Gessler po ukończeniu studiów wyszła za mąż za Volkharta Müllera – niemieckiego korespondenta Bilda. Niestety ich szczęście przerwała choroba Volkharta, dlatego że w jej efekcie zmarł. Po żałobie gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje poznała znanego restauratora Piotra Gesslera. Związek gwiazdy zakończył się jednak rozwodem z powodu zdrady przyszłej gwiazdy telewizji.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska zszokowała zdjęciem! Zrównali ją z ziemią!

Magda Gessler i jej mąż Waldemar Kozerawski

Aktualnym mężem Pani Magdy jest Waldemar Kozerawski, którego restauratorka poznała w czasach studiów w Madrycie. Wówczas parze nie wyszło, lecz po ponad 30 latach oboje postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Dziś oboje cieszą się wspólnym szczęściem. Waldemar z wykształcenia jest lekarzem specjalizującym się medycyną estetyczną. Na co dzień mieszka w Toronto , gdzie prowadzi własną klinikę.

POLECAMY TAKŻE:

Wieniawa skarży się na swoje życie! Uważa, że żyje w koszmarze bo…
Doda znowu nago! Co się stało z jej piersiami?
Przybylska walczyła nie tylko z rakiem! Nikt o tym nie powiedział
Doda nago na Insta. Zasłania się tylko ręką
Szok! Doda wyznała prawdę o swojej orientacji

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →