Doda nago na Insta. Zasłania się tylko ręką

Udostępnij:

Doda pokazała się nago na portalu Instagram. Dorota Rabczewska ponownie szokuje fanów. Gwiazda zespołu Virgin zaskoczyła swoich fanów niecodzienną fotografią, na której jest prawie naga! Fani nie kryli zachwytu z powodu zdjęcia gwiazdy. Wielu z nich zauważyło jednak powiem spory szczegół w najnowszej publikacji gwiazdy.

Ekscentryczna Dorota Rabczewska

Doda to bez wątpienia gwiazda, która słynie ze swojego ekscentrycznego podejścia do życia artystycznego. Artystka od lat słynie z bardzo odważnych kreacji scenicznych oraz rozbieranej sesji zdjęciowych dla magazynu CKM. Doda mimo, iż niedawno wyszła ponowne za mąż wciąż lubi kusić publicznie zarówno na koncertach, jak i również w mediach społecznościowych. Tak też było i w tym przypadku. Gwiazda zamieściła naprawdę gorące zdjęcie przed jednym ze swoich występów.

Doda nago na Insta

Doda nago na portalu instagram? Wokalistka zespołu Virgin zaskoczyła swoich fanów najnowszym zdjęciem. Dorota Rabczewska wciąż lubi szokować?
Doda nago na portalu Instagram? Wokalistka zespołu Virgin zaskoczyła swoich fanów najnowszym zdjęciem. Dorota Rabczewska wciąż lubi szokować?

CZYTAJ TEŻ: Szok! Doda wyznała prawdę o swojej orientacji

Doda na portalu Instagram zamieściła zdjęcie bez stanika. Korpus ciała artystki zasłaniała jedynie jej ręka. Fani byli pod wielkim wrażeniem odwagi wokalistki zespołu Virgin. Nie brakowało jednak komentarzy zwracających uwagę na rozmiar piersi gwiazdy. Okazuje się, że Dorota Rabczewska zgodnie z plotkami zmniejszyła swój biust.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan pokazała swoją córkę. Co za zdjęcie

Kim jest Dorota Rabczewska?

Doda (Dorota Rabczewska) to przede wszystkim jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu i muzyki POP. Artystka z drobnymi przerwami od 2003 roku koncentruje razem z popularnym zespołem Virgin. Niestety tak jak to już było zapowiedziane, jest to ostatnia wspólna trasa koncertowa ekscentrycznej wokalistki z jej macierzystym zespołem. Od jesieni piosenkarka chcę na całego rozpocząć karierę solową.

POLECAMY:

Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!
Wiśniewski jest bankrutem! To co teraz zrobił wkurzyło jego byłą
Węgiel u Wojewódzkiego niemile widziana. Widzowie mówią wprost
Mucha w ciąży? Teraz z wszystko jasne
Grabowski jest poważnie chory? Śmiertelne zagrożenie

, , ,