Franciszek Pieczka w fatalnym stanie. Nadchodzi najgorsze

Udostępnij:

Franciszek Pieczka to gwiazda serialu Ranczo TVP. Aktor od lat wciela się w kultową postać Stacha Japycza, który jest jednym ze stałych bywalców Wilkowyjskiej ławeczki. Aktualnie okazuje się, że możemy doświadczonego aktora już więcej nie zobaczyć u boku takich aktorów jak choćby Ilona Ostrowska czy Cezary Żak.

Kariera Franciszka Pieczki

Franciszek Pieczka debiutował już 1954 roku w jednej z pierwszych produkcji Andrzeja Wajdy pt. „Pokolenie”. Następnie sporą popularność przyniósł mu serial „Czterej pancerni i pies”, gdzie wcielił się w postać kultowego Gustlika. Kolejnym serialem, który przypomniał o Pieczce, był serial Ranczo, który od 2006 do 2016 roku zdobył olbrzymią popularność wśród widzów TVP. Bez wątpienia obok takich aktorów jak Ilona Ostrowska czy Cezary Żak, Franciszek Pieczka był jedną z największych gwiazd serialu telewizji publicznej.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska zszokowała zdjęciem! Zrównali ją z ziemią!

Franciszek Pieczka nie wróci do serialu Ranczo?

Franciszek Pieczka gwiazda serialu Ranczo chory? Czy Ilona Ostrowska i Cezary Żak spotkają na planie jeszcze swojego mentora?
Franciszek Pieczka gwiazda serialu Ranczo chory? Czy Ilona Ostrowska i Cezary Żak spotkają na planie jeszcze swojego mentora?

W ostatnim czasie mówi się o dwóch produkcjach związanych z serialem Ranczo. Pierwsza dotyczy wznowienia zdjęć do serialu, natomiast druga odnosi się do ekranizacji kinowej serialu pt. „Ranczo zemsta Wiedźm”. Niestety udział odtwórcy Stacha Japycza stanął pod wielkim znakiem zapytania. Okazuje się bowiem, że Pieczka, który mógłby zagrać w serialu Ranczo w ostatnim czasie wzmaga się z problemami zdrowotnymi.

Stan zdrowia gwiazdy TVP

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wieniawa skarży się na swoje życie! Uważa, że żyje w koszmarze bo…

Według informacji podanych przez „Super Express” Franciszek Pieczka miał stracić słuch. Taka sytuacja z pewnością utrudni artyście udział w jakiejkolwiek produkcji w najbliższym czasie, jeżeli nie całkowicie zakończy jego bogatej kariery. Warto zaznaczyć, iż aktor aktualnie ma 91 lat i jak do tej pory nie wymagał się z poważniejszymi problemami natury zdrowotnej.

POLECAMY:

Doda znowu nago! Co się stało z jej piersiami?
Przybylska walczyła nie tylko z rakiem! Nikt o tym nie powiedział
Doda nago na Insta. Zasłania się tylko ręką
Kurdej Szatan pokazała swoją córkę. Co za zdjęcie
Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!

Franciszek Pieczka serial Ranczo

, , , ,