„Okaleczyłam swoją córkę”. Szokujące wyznanie polskiej gwiazdy

Grażyna Szapołowska przez lata w show-biznesie osiągnęła olbrzymi sukces, jednak jej rodzina, a w szczególności córka mocno na tym ucierpiała, teraz wnuczka chce iść w jej ślady, czy czeka ją kariera?

Grażyna Szapołowska to jedna z największych gwiazd polskiego kina, przez lata uchodziła także za ikonę seksu, ostatnio jednak skupia się na innym przedsięwzięciu. Reżyseruje opery, ma za sobą już dwie: Traviatę, a także Halkę, a chciałaby stworzyć trzecią. Prace nad tym projektem przerwał wybuch epidemii koronawirusa, jednak Szapołowska ni zmartwiła się tym zbytnio, gdyż ma więcej czasu dla swojej wnuczki.

Czytaj też: Polacy w euforii! Podjęto decyzję, która wchodzi już za parę dni

„Nigdy nie czułam się tak komfortowo. Miałam czas na pomyślenie o najbliższych i o sobie, a także o tym, co robiłam i robię. Tęskniłam też za pracą, ponieważ wykonuję zawód, który bardzo kocham. Praca daje mi drugie życie” – wyznała w jednym z ostatnich wywiadów.

Grażyna Szapołowska przyznała, że jej córka została przez nią skrzywdzona

Czas kwarantanny i obostrzeń aktorka spędza głównie w Juracie, gdzie ma swoje drugie mieszkanie, kiedyś jeździła tam z nią córka Katarzyna Jungowska, teraz Szapołowska chętnie zabiera wnuczkę. Dziewczyna także chciałaby pójść w ślady swojej bardzo znanej babci i zostać aktorką.

Zobacz również: Pilny apel Ministerstwa Zdrowia! Sytuacja jest dramatyczna

„Babcia jest rozpoznawalna, imponuje mi to od zawsze. Zabierała mnie czasami na ścianki, gdzie robili jej zdjęcia. Ja stałam z boku, uśmiechałam się i też wystawiałam czasami nóżkę. Podoba mi się, kiedy babcia jest w blasku fleszy. Też kiedyś bym tak chciała. Zaczęłam chodzić na zajęcia z aktorstwa i piosenki, i pomyślałam, żeby przedłużyć tę tradycję, i chciałabym być wielką aktorką jak babcia” – zdradziła wnuczka Pani Grażyny, Karolina, ciekawe co na to Szapołowska.

Szapołowska i jej rodzina

Grażyna Szapołowska uważa, że marzenia są najważniejsze, ale czy jej wnuczkę czeka podobna kariera w show-biznesie? Przyszłość pokaże, na razie Pani Grażyna pomaga chętnie Karolinie w przygotowaniach do egzaminów do szkoły teatralnej.

„To piękne marzenia, trzeba iść w życiu za marzeniami, iść drogą, którą się czuje. Myślę, że Karolina właśnie tak czuje. Ona jest bardzo do mnie podobna w myśleniu. Dodatkowo jest ciekawa świata i jest bystrym obserwatorem” – stwierdziła Szapołowska.

Szapołowska wyznała jednak, że teraz w trójkę, czyli wnuczka, córka i ona mają znakomity kontakt. To w ladach młodości Kasi, swoją nieobecnością skrzywdziła ją, także, dlatego stara się to naprawić, będąc oparciem dla Karoliny.

„Teraz jesteśmy bardzo blisko, razem, ja, Kasia i Karolina. Kiedy Kasieńka była mała, bardzo dużo grałam za granicą. Okaleczyłam ją swoją nieobecnością. Teraz to wszystko nadrabiam i przelewam na wnuczkę. (…) Mamy różne charaktery, często się różnimy, ale życie oprócz tego, że jest jedno, jest bardzo krótkie. Dlatego przytulamy się, rozmawiamy i wybaczamy sobie wszystko” – zakończyła swoją wypowiedź aktorka.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

Ogromna zmiana właśnie weszła w życie! Dotyczy wszystkich Polaków

Była żona Wiśniewskiego przechodzi przez koszmar. Tak źle jeszcze nie było

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →