Została gwiazdą jako dziecko. Nie uwierzysz jak teraz wygląda!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Seria filmów Harry Potter jest jedną z najpopularniejszych w historii kina, a dzieci grające główne role z dnia na dzień stały się znanymi na całym świecie celebrytami, jak przez lata zmienili się młodzi aktorzy Daniel Radcliffe, Emma Watson, czy Rupert Grint?

Seria książek J.K. Rowling odniosła wielki sukces na całym świecie i stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych wśród dzieci, to spowodowało że prędzej czy później musiała powstać seria filmów o młodym czarodzieju z blizną w kształcie błyskawicy na czole. Młode dzieci, które wybrane zostały do zagrania głównych ról, z nikomu nieznanych anonimowych osób z dnia na dzień stały się gwiazdami rozpoznawalnymi na całym świecie. Dziś tamte „dzieciaki” dobijają już do trzydziestki. Jak zmieniały się od tamtego czasu i czym się teraz zajmują?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Polska: Odnaleziono ludzkie szczątki. To prawdopodobnie zaginiona…

Harry Potter: jak przez lata zmienili się młodzi aktorzy Daniel Radcliffe, Emma Watson, czy Rupert Grint?

Emma Watson, kadr z filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny, screen YouTube

Największą przemianę przeszłą chyba Emma Watson, grająca przemądrzałą Hermionę Granger. Ze słodkiej dziewczynki przeistoczyła się przez lata w pełną powabu i seksapilu kobietę. Emma już w wieku sześciu lat wiedziała, co chce w życiu robić, być aktorką. Ukończyła renomowaną oksfordzką szkołę Stagecoach Theatre Arts. Przełomem w jej karierze okazał się oczywiście casting do pierwszej części przygód młodego czarodzieja Harry Potter i kamień filozoficzny. Po zakończeniu nagrywania filmów o Harrym Potterze Watson parła dalej i zagrała w wielu dużych produkcjach, które przyniosły jej dalszą rozpoznawalność. Mogliśmy ją oglądać między innymi w Pięknej i Bestii, czy ostatnio w małych kobietkach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Seria filmów Harry Potter jest jedną z najpopularniejszych, jak przez lata zmienili się młodzi aktorzy Daniel Radcliffe, Emma Watson, czy Rupert Grint?
Emma Watson, screen YouTube

Zobacz również: USA oskarżają Rosję o testowanie broni kosmicznej. „Gwiezdne wojny przestają być fikcją

Daniel Radcliffe, kadr z filmu Harry Potter i kamień Filozoficzny, screen YouTube

Seria Filmów Harry Potter przyniosła mu światową sławę

Tytułowa rola w filmie Harry Potter i kamień Filozoficzny odmieniła całkowicie także jego życie, Daniel Radcliffe stał się chyba najlepiej rozpoznawalną dziecięcą gwiazdą od czasu filmów o Kevinie samym w domu. Po zakończeniu serii o Harrym, Radcliffe na poważnie zajął się aktorstwem i zagrał w wielu nietuzinkowych produkcjach. Mogliśmy oglądać go w takich filmach jak Rogi, Człowiek Scyzoryk, czy ostatnio Dżungla. Aktor wyznał, że na poważnie myśli także o reżyserowaniu.

Seria filmów Harry Potter jest jedną z najpopularniejszych, jak przez lata zmienili się młodzi aktorzy Daniel Radcliffe, Emma Watson, czy Rupert Grint?
Daniel Radcliffe, screen YouTube

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Rupert Grint, kadr z filmu Harry Potter i kamień Filozoficzny, screen YouTube

Rupert Grint, czyli Ron Weasley najlepszy przyjaciel Harrego Pottera, zrobił chyba najmniejszą karierę z trójki głównych aktorów grających w serii filmów. Mimo wszystko to aktorstwu postanowił poświęcić swoje życie. Już w 2004 roku postanowił rzucić szkołę i skupić się na graniu. Przez lata zagrał w raczej mniej rozpoznawalnych produkcjach takich jak Wybuchowy Weekend, Dziki Cel, czy Śniegi Wojny. Ostatnio mocno chwalony za rolę w serialu Przekręt, adaptacji filmu Guya Ritchiego.

Seria filmów Harry Potter jest jedną z najpopularniejszych, jak przez lata zmienili się młodzi aktorzy Daniel Radcliffe, Emma Watson, czy Rupert Grint?
Rupert Grint, screen YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Najnowszy raport ministerstwa zdrowia. Rekordowa ilość zakażeń

Brytyjski tabloid oskarża księcia Karola. Czy doniesienia o nieślubnym dziecku są prawdziwe?

Oto dlaczego nigdy nie złapano Mengele. Szokujące fakty o „Aniele Śmierci”

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →