Szokująca kwota! Tyle zarobił Martyniuk za 30 sekundową reklamę. To chore

30-sekundowa reklama, w której gra Zenek Martyniuk, król Disco Polo okazała się być bardzo cenna, zarobki zwalają z nóg, ile tak naprawdę zarabia gwiazdor i lider zespołu Akcent?

Król disco polo i lider zespołu Akcent, Zenek Martyniuk, jest ostatnio często słyszany w radiu, wokalista nagrał krótki klip reklamowy dla jednej z dużych sieci sprzedających sprzęt RTV i AGD. Zenek przerobił do niego jeden ze swoich najlepiej rozpoznawalnych utworów Przez Twe Oczy Zielone. Media plotkarskie dotarły do kwoty jaką artysta uzyskał za udział w tej reklamie.

Czytaj też: Viki Gabor wyznała bolesną prawdę. Serce krwawi

Kampania reklamowa nosi tytuł Lato z Zenkiem ma promować różne promocje dostępne przez wakacje w sieci sklepów. Wcześniej puszczane były zapowiedzi reklamy, ale ostatnio na antenę trafił cały 30 sekundowy klip, w którym Martyniuk śpiewa przerobiony tekst do melodii swojego hitu Prze Twe Oczy Zielone.

Ile tak naprawdę zarabia król disco polo Zenek Martyniuk?

„A ja na to jak na lato / Z tatą, mamą, szwagrem, wujem / Rabat duży to nie wszystko / Bo przyjemniej się kupuje” – słyszymy jak śpiewa w reklamie lider zespołu Akcent, Zenek Martyniuk.

Zobacz również: Makabryczna pomyłka! Gąsiewska zapamięta to do końca życia

„Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią. Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka” – wyznała Ewelina Piątek, manager ds. marketingu sieci sklepów RTV.

30-sekundowa reklama, zarobki jakie zgarnął z niej Zenek Martyniuk zwalają z nóg

Zenek już wcześniej występował w kampaniach reklamowych. Między innymi sieci podlaskich sklepów. Czy firmowanego jego nazwiskiem napoju Zenek Energy Drink, ale nie brał dotychczas udziału w kampanii zakrojonej na taką skalę.

Tak więc ile tak naprawdę na tej reklamie zarabia Zenek Martyniuk? Według doniesień prasy za nieco ponad 30-sekundowy klip reklamowy Martyniuk mógł zgarnąć nawet milion złotych. Kwota wręcz zapiera dech w piersiach.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Zarobki Wojewódzkiego ujawnione! To się nie mieści w głowie

Donald Tusk ostrzega Konfederację! Paskudny i kłamliwy wpis

Żona Żukowskiego przerwała milczenie! Ujawniła wstrząsającą prawdę o aktorze. Koszmar

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →