Viki Gabor wyznała bolesną prawdę. Serce krwawi

Viki Gabor znana z festiwalu Eurowizja Junior, a także z programu The Voice Kids wydała nowy singiel „Forever and Night”, to kolejny już utwór sugerujący, że wkrótce pojawi się jej płyta.

Młoda artystka, Viki Gabor zaprezentowała właśnie w serwisie YouTube najnowszy singiel, Forever and Night, który jest kolejną zapowiedzią jej debiutanckiej płyty. Ma ona zostać wydana jeszcze w tym roku. Jest to już trzeci singiel, po znakomicie przyjętych przez jej fanów Superhero, a także Gataway. Czy Forever and Night powtórzy ich sukces?

Czytaj też: Makabryczna pomyłka! Gąsiewska zapamięta to do końca życia

Po sukcesie w Szansie na Sukces, a także w The Voice Kids, Viki Gabor dostała możliwość reprezentowania Polski na konkursie piosenki Eurowizja Junior, który odbywał się w zeszłym roku w Gliwicach. Młoda artystka zaprezentowała tam właśnie utwór Superhero i przyniósł on jej zwycięstwo. Od tego momentu jej kariera rozwija się w zastraszającym tempie. W serwisie Instagram Gabor jest obserwowana już przez ponad 500 tysięcy użytkowników, a na YouTube jej teledyski mają miliony wyświetleń.

Nowy singiel Viki Gabor, Forever and Night jest już dostępny, kiedy płyta?

„U mnie wakacje zaczną się bardzo intensywnie – już 03.07 premiera mojego najnowszego singla, a to nie koniec niespodzianek!” – napisała niedawno niespełna 13 letnia ( urodziny będzie miała dopiero 24 lipca) Viki Gabor.

Zobacz również: Zarobki Wojewódzkiego ujawnione! To się nie mieści w głowie

Nowy singiel Viki Gabor pod tytułem Forever and Night trafił do internetu o północy 3 lipca. Z kolei w południe tego samego dnia w sieci pojawił się do niego teledysk. Viki wyznała, że utwór jest dla niej bardzo ważny, gdyż opowiada o jej tęsknocie za przyjaciółmi. Których musi często żegnać na długie okresy czasu, co przychodzi jej bardzo ciężko.

„Chciałabym, żeby każdy interpretował moje utwory na swój sposób, dla mnie osobiście ta piosenka opowiada o mnie i o moich przyjaciołach mieszkających za granicą, zawsze jest mi bardzo trudno się z nimi pożegnać” – wyznała młoda artystka.

Viki Gabor - Forever And A Night

Źródło: Interia

Polecamy także:

Donald Tusk ostrzega Konfederację! Paskudny i kłamliwy wpis

Żona Żukowskiego przerwała milczenie! Ujawniła wstrząsającą prawdę o aktorze. Koszmar

Morawiecki publicznie zmiażdżył Trzaskowskiego! Puściły mu nerwy

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →