Żona Żukowskiego przerwała milczenie! Ujawniła wstrząsającą prawdę o aktorze. Koszmar

Bartosz Żukowski, czyli znany z serialu „Świat według Kiepskich” Waldek, bierze rozwód, teraz jego żona zdobyła się na szokujące wyznanie.

Świat według Kiepskich przez lata stał się dla wielu ludzi w kraju stałą częścią dnia, serial zyskał miano kultowego i mimo ponad 20 lat na antenie ma wielu wiernych fanów. Jedną z postaci, które z pewnością przyczyniły się do takiego odbioru produkcji był Walduś, syn głównego bohatera Ferdynanda Kiepskiego.

Rola odcisnęła wielkie piętno na aktorze Bartoszu Żukowskim, który przez lata nie mógł pozbyć się łatki aktora jednej postaci. Aktor nawet na jakiś czas odszedł w serialu, gdyż chciał spróbować odciąć się od tak charakterystycznej roli. Po kilku latach Żukowski zdecydował się jednak powrócić do Świata według Kiepskich i dzięki temu możemy nadal śmiać się z perypetii Waldusia.

Bartosz Żukowski, czyli Waldek z serialu Świat według Kiepskich bierze rozwód, żona zdecydowała się na wyznanie

Jednak mimo, że w życiu zawodowym Bartosz Żukowski odniósł pewnego rodzaju sukces, nie można tego powiedzieć o sferze prywatnej, aktor już od dłuższego czasu bierze rozwód ze swoją dotychczasową żoną. Teraz kobieta zdecydowała się wyznać z jakimi trudami musiała się zmagać podczas związku z Żukowskim.

Zobacz również: Intymne zdjęcie El Dursi w sieci. Internauci oburzeni

„Nie ukrywa, że z powodu sytuacji życiowej, w której się znalazła, jest na skraju załamania nerwowego. Jej mąż nie jest aniołem. Nękana i zastraszana, przez jego donosy straciła już jedną pracę i boi się, by nie stracić drugiej, bo ma na głowie komorników” – można wyczytać w jednej z kolorowych gazet.

Kobieta dodaje również, że musi spłacać długi męża, a mężczyzna nie wywiązuje się do końca z płacenia alimentów. Żukowski odpowiada na te zarzuty, uważając, że wystarczająco wspiera finansowo swoją córkę Polę. Opłaca jej prywatną szkołę, a także kupuje ubrania.

Waldek z serialu Świat według Kiepskich rozwodzi się już 5 lat

Para rozwodzi się już od pięciu lat i nadal nie mogą dojść do porozumienia. Ciekawe czy tym razem w końcu się dogadają?

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Woźniak-Starak zszokowała wszystkich! Została przyłapana…

Julia Wieniawa pokazała zbyt wiele! „Jesteś bez majtek?”

Gigantyczna afera TVN! W „Mam Talent” wykorzystywano kobiety? Przerażające doniesienia

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →