Jacek Rozenek umiera! Stan jest fatalny. Partnerka zabrała głos

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jacek Rozenek umiera? Media obiegła bardzo przykra informacja. Jacek Rozenek, aktor znany między innymi z gry w serialu M jak Miłość miał udar. Mężczyzna od kilku już dni przebywa w szpitalu. Według dostępnych informacji jego stan miał w tym czasie ulec pogorszeniu. Zdaniem mediów Rozenek stracił głos. Internauci bardzo się obawiają o jego stan. Niestety w całej sprawie bardzo długo milczenie zachowywała Roksana Gąska, którą Jacek Rozenek wybrał na partnerkę. Z tego powodu internauci postanowili reagować, bowiem kobieta wrzucała zdjęcia na Instagram co dla wielu oznaczało, że nie interesuje się stanem zdrowia narzeczonego.

Jacek Rozenek i Roksana Gąska

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zapytali Warszawiaków na kogo głosowali. Odpowiedzi szokują

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Gąska i Jacek Rozenek rozpoczęli swój związek niedawno, mimo to aktor oświadczył się młodszej o 26 lat partnerce podczas romantycznej wyprawy do Włoch. Para planowała ślub na maj 2019 roku, jednakże całe przedsięwzięcie miało przerwać domniemane rozstanie pary. Oficjalnie Jacek Rozenek i Roksana Gąska wciąż są razem, dlatego internauci i fani artysty liczyli na jakiekolwiek oświadczenie w tej sprawie ze strony Gąski. Partnerka Rozenka zrobiła to dopiero po serii ostrych komentarzy na swoim profilu na instagramie.

Jacek Rozenek miał udar i umiera? Jacek Rozenek przebywa w szpitalu, głos zabrała Roksana Gąska na Instagram. Czy to koniec M jak Miłość w TVP?
Jacek Rozenek miał udar i umiera? Jacek Rozenek przebywa w szpitalu, głos zabrała Roksana Gąska na Instagram. Czy to koniec M jak Miłość w TVP?

ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki zakpił z Adamka i jego córek! Bokser go zmiażdżył

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Mimo że się rozstaliście, wypadałoby coś o panu Jacku wspomnieć! Czyż nie tak? Jest bardzo chory i trzeba go wesprzeć.
– pisali internauci.

View this post on Instagram

#friday #warsawnight

A post shared by Roksana Gaska (@roksana_gaska) on

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Komentarz Roksany Gąski ws. choroby narzeczonego

Pod naporem i komentarzy ostatecznie do całej sprawy postanowiła się odnieść Roksana Gąska, która w zasadzie zaatakowała internautów.

– Ludzie co z Wami? Ogarnijcie się! Nie mam zamiaru rozmawiać z obcymi ludźmi na temat zdrowia Jacka! A tym bardziej wypowiadać się na tle publicznym, co robię w tej sytuacji. Żyjcie i dajcie żyć innym! – napisała Gąska.

Jacek Rozenek miał udar – aktualny stan zdrowia

Z dostępnych informacji wynika, że stan zdrowia Jacka Rozenka pogorszył się w trakcie objazdowej trasy teatralnej. Już podczas występu w teatrze Stara Kamienica aktor miał się źle poczuć, lecz po chwili wszystko wróciło do normy. Aktualnie wiadomo jedynie, że Jacek Rozenek znajduje się w szpitalu z powodu, dlatego że miał udar mózgu. Dodatkowo miał w tym czasie stracić mowę. W tych ciężkich chwilach wspiera to jego pierwsza żona — Małgorzata Rozenek.

POLECAMY:

Trzęsienie ziemi w „Projekt Lady”! To się nigdy nie zdarzyło
Skandal w „M jak Miłość”! Główna postać wylatuje z serialu
Paździoch ujawnił przekręt w serialu „Kiepscy”!
Bunt! Ukraińcy w Polsce nagrali swój stosunek do pracy (wideo)

Meta: Jacek Rozenek miał udar i umiera? Jacek Rozenek przebywa w szpitalu, głos zabrała Roksana Gąska na Instagram. Czy to koniec M jak Miłość w TVP?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →