Tak wygląda brat Zdrójkowskiego. Ludzie w szoku

Zdrójkowski Rodzinka.pl TVP. Mało kto pamięta, ale Adam początki swojej kariery aktorskiej zaczynał w serialu „Rodzina zastępcza”, gdzie grał u boku Piotra Fronczewskiego i Gabrieli Kownackiej wraz ze swoim bratem bliźniakiem. Kuba Zdrójkowski, kim jest brat Adama Zdrójkowskiego?

Zobacz również: Sensacyjne wieści! Roksana Węgiel właśnie to skomentowała

Później tylko kariera Adama była kontynuowana, Kuba został odsunięty w cień. Na dobre rozpoczęła się kariera Adama w serialu „Rodzinka.pl”. Jako serialowy Kuba zaskarbił sobie sympatię widzów Telewizji Polskiej.

Zdrójkowski z Rodzinka.pl i jego brat

Ludzie pokochali tego urwisa za energiczność, naturalność w odgrywaniu roli. Lata płynęły, serial nadal był emitowany w TVP, a dorastał. Gdy miał około 15 lat grono jego fanów znacznie się powiększyło, stał się bożyszczem nastolatek.

Druzgocąca wiadomość spadła na fanki, gdy okazało się że idol wszedł w związek. Na chwilę jednak wszyscy zapomnieli o tym, że aktor ma brata bliźniaka. Internet eksplodował gdy na swoje instagramowe konto, aktor z serialu „Rodzinka.pl” wrzucił zdjęcie ze swoim bratem bliźniakiem.

Czytaj także: Koszmar Tajner! Musiała uciec przed nowym partnerem

Podobieństwo nie wykazywano już za czasów dzieciństwa, a Adama uznawano za tego „ładniejszego” i zdolniejszego. Po tym zdjęciu jednak można zmienić zdanie, ponieważ Kuba wyrósł na prawdziwego przystojniaka, dlatego pewnie i on zdobył rzeszę fanek.

Adam Zdrójkowski Rodzinka.pl, Kuba Zdrójkowski, Rodzinka.pl, TVP brat Zdrójkowskiego, Zdrójkowski brat, Instagram
Zdrójkowski Rodzinka.pl. TVP. Kuba Zdrójkowski, brat Zdrójowskiego Mało kto pamięta, ale Adam początki swojej kariery aktorskiej zaczynał w serialu

Fanki Adama od razu się zainteresowały jego bratem. Pod postem posypał się deszcz pytań o sytuację matrymonialną Jakuba, dlatego momentalnie na jego koncie instagramowym przybyło wielu obserwujących, a każdy jego post cieszy się od tej pory dużym powodzeniem

Polecamy także:

Nowe zgony i zakażenia. Ministerstwo podało dane

,,A gdyby Smoleńsk przydarzył się Anglii…”. Ten tekst podbija sieć

Roksana Węgiel ostro skrytykowana! Zapamięta to na długo

To może Cię również zainteresować:

Kopią masowe groby na rozkaz władz. Nadchodzi najgorsze

Michał Wiśniewski wyznał koszmarną prawdę na żywo. Wszystkich zatkało

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →