Hit! Kaczyński wyprzedza modę! Zdjęcie robi furorę

Jarosław Kaczyński ubiór. Prezes ma poczucie mody i udowodnił to już wielokrotnie. Ale jak próbuje nam pokazać Daniel Jacob Dali. Polski projektant, który w swoim portfolio ma kreacje, które wykonał między innymi dla takich gwiazd jak Naomi Campbell, czy Paris Hilton. Prezes już przed laty nosił się ciekawie i nietuzinkowo. Według projektanta Jarosław Kaczyński był pierwszym hipsterem w Polsce! Prawo i Sprawiedliwość, Kaczyński okulary, Kaczyński moda

Znany projektant wskazuje, że można wychwycić na starych zdjęciach prezesa części garderoby, które obecnie królują na wybiegach.

CZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Chylińska chciała się zabić! Wstrząsające fakty

„Choć dla niektórych może wydawać się to dziwne to Jarosław Kaczyński na przestrzeni wielu lat zaprezentował nam to, co właśnie obecnie jest modne. Choć jego garderoba jest bardzo skromna. Mnie udało się wychwycić to, co miał w szafie już wiele lat temu. A dziś możemy podziwiać na największych światowych wybiegach”. Komentuje Daniel Jacob Dali.

Był pierwszym hipsterem?

Jarosław kaczyński ubiór, Prawo i Sprawiedliwość, Kaczyński okulary, Kaczyński moda
Jarosław kaczyński ubiór, Prawo i Sprawiedliwość, Kaczyński okulary, Kaczyński moda

Już w latach 80-tych Jarosław Kaczyński był widywany w ponadczasowych częściach garderoby, a dodatki które stosował przykuwały wzrok. Koszule flanelowe, czy marynarki z guzikami po obu stronach to szczyt modowego gustu w dzisiejszych czasach. Prezes promował to już ponad 30 lat temu, dlatego śmiało można powiedzieć że przetarł szlaki.

„W latach 80. Jarosław Kaczyński stawiał na ponadczasowe ubrania oraz charakterystyczne dodatki, które dziś przeżywają swój renesans. Nie możemy tu zapomnieć o marynarkach w jodełkę, czy o koszuli flanelowej. Obecnie każdy z nas w swojej szafie ma choć jedną koszulę flanelową. Właśnie taką, w jakiej prezes pojawiał się w latach 80.

Jarosław Kaczyński ubiór

Totalnym hitem w modzie są marynarki z guzikami po obu stronach. Dla Kaczyńskiego to żadna nowość. Miał taką i to nie jedną w swojej szafie już 30 lat temu. Dziś każdy bloger, a nawet blogerka modowa marzy właśnie o takim kroju. Marynarki w grube, cienkie, poziome pasy są modne od kilku już sezonów. Oczywiście i tu prezes nas zaskoczył bo właśnie w takie wzory ubierał się do sejmu już 20 lat temu”. Tłumaczy dalej projektant.

Następnie trzeba zwrócić uwagę na dodatki, które stosował Jarosław Kaczyński. Wzór okularów, które wtedy nosił to obecnie marzenie każdego hipstera. Okulary pilotki w pozłacanych oprawach to szczyt modowego gustu, a dla przez to była codzienność.

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel przeżywa koszmar. Ujawniła całą prawdę

„Nie możemy zapomnieć o dodatkach. Oprawki okularów pana Jarosława to prawdziwy hit i ponadczasowy modny dodatek. Wzór okularów, jakie nosił Kaczyński dziś zakładane są niemal przez każdego. Prezes pojawił się wielokrotnie w okularach pilotkach w złotych oprawkach. Moc tych dodatków przyświeca na nowo. To dowód na to ze Kaczyński od zawsze wyprzedzał modę, jednakże chodź dziś nieco stonowane ubrania prezesa również nie przechodzą obojętnie, to jeśli dokładnie przeanalizujemy jego przeszłość zaobserwujemy ze przykłada duża wagę do swojego wyglądu.”. Puentuje Daniel Jacob Dali.

źródło: se.pl

NAJNOWSZE:

Świat nauki wstrzymał oddech! Niesamowite znalezisko
Afera z Kościołem to zasłona dymna! Sejm właśnie przegłosował coś skandalicznego
Przemiana Kożuchowskiej zadziwia! Jej zdjęcia robią furorę
IMGW ogłosiło najwyższy stopień zagrożenia. Jest ważny komunikat
Horror w ośrodku dla dzieci. To co im zrobili jest niewyobrażalne!

dlatego

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →