Kalendarz w środku roku? Dlaczego nie – zobacz jak to zrobić

Letni okres wakacyjny to czas kiedy powstaje najwięcej zdjęć. Chcemy upamiętnić piękne chwile i pragniemy, by w ten sposób pozostały one z nami na dłużej. Współcześnie bardzo popularnym sposobem jest przechowywanie zdjęć na dysku komputera. Nasze zdjęcia są także wszechobecne na przeróżnych portalach społecznościowych.

Czy jednak tradycyjne zdjęcia umieszczone w albumie nie mają w sobie więcej magii? Czyż album umieszczony na półce obok najpiękniejszych książek nie jest cudownym widokiem? Na pewno miło jest spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi przeglądając jego urokliwe strony. Możemy pójść o krok dalej i zamieszczać nasze ulubione zdjęcia w dekoracyjnych ramkach na ścianie. A gdyby tak dysponować kalendarzem z naszymi zdjęciami? Odkryjmy ich świat wraz z 

Fotokalendarze – jak stworzyć je samodzielnie?

Fotokalendarz można w bardzo prosty i intuicyjny sposób przygotować samodzielnie instalując na komputerze specjalny program lub dzięki metodzie on-line przy pomocy funkcjonalnego edytora. Wybierając interesujące nas zdjęcia mamy możliwość samodzielnego zaprojektowania kalendarza wykorzystując w razie potrzeby gotowe szablony lub też własne rysunki. Możemy również ozdobić kalendarz różnymi napisami lub też kolorowym tłem. Podczas projektowania bez przeszkód dowolnie zmienimy układ stron i określimy format całości. Wariantów jest wiele i ostateczny efekt wizualny zależy tak naprawdę w dużej mierze od nas samych. Kalendarz jest nam dostarczany przez kuriera prosto do domu. Cały proces jest  świetną, kreatywną zabawą! Uzyskujemy w ten sposób unikalny i niezwykle oryginalny produkt o wysokim standardzie wykonania, który idealnie nadaje się także na prezent dla bliskiej osoby lub dla znajomych. 

Jaki fotokalendarz wybrać? Opcji jest na prawdę sporo.

Najbardziej popularne jest zachowanie najpiękniejszych wspomnień na kalendarzach ściennych lub biurkowych, które są umieszczane w eksponowanych miejscach i dzięki temu miłe chwile są zawsze z nami. Spersonalizowane kalendarze ścienne stworzyć możemy w rozmaitych rozmiarach i formatach wybierając interesujący nas rodzaj papieru. Dostępne są duże kalendarze XXL, a także modele w orientacji pionowej, poziomej lub w formie kwadratowej także o niestandardowych wymiarach. Szczególnie cenione są kalendarze ze zdjęciami panoramicznymi, będące wyjątkowo atrakcyjną dekoracją. Dostępne są kalendarze ścienne z dwunastoma kartami oraz kartą tytułową, które są spięte praktyczną spiralą lub też kalendarze jednostronne z widokiem całego roku. Projektując kalendarz mamy możliwość zdecydowania, jaki będzie jego miesiąc początkowy. Z tego względu doskonałym pomysłem jest kreowanie tego typu pamiątki również w okresie wakacyjnym! Kalendarze ścienne charakteryzują się wysoką estetyką i niezwykłą funkcjonalnością. Perfekcyjnie prezentują się zarówno w domu, jak i biurze. Na szczególną uwagę zasługują spersonalizowane kalendarze biurkowe  chętnie traktowane w pracy jako odstresowujący gadżet. Różnorodność ich formatów oraz jakość wykonania potrafią zachwycić nawet najbardziej wymagających klientów. 

Spersonalizowana dekoracja dla planistów

Jesteś urodzonym strategiem? Terminarze dostępne w wersji książkowej lub ściennej oraz ozdobione własnymi zdjęciami i notatkami to niezastąpiony gadżet planistyczny. Gdy uwielbiamy uporządkowanie dnia i przenigdy nie chcemy zapomnieć o ważnych rocznicach i wydarzeniach to samodzielnie stworzony terminarz jest po prostu dla nas obowiązkowy. Można go wykreować w formie książkowego pamiętnika w celu spisywania na przykład prywatnych przemyśleń. Bardzo popularne są współcześnie ścienne terminarze kuchenne, gdzie uwieczniamy własne plany i przepisy kulinarne. Duże, rodzinne kalendarze pozwalają natomiast precyzyjnie zaplanować rozmaite zajęcia dla dzieci i rodziców na poszczególne dni w roku. Sporym powodzeniem cieszą się także szkolne terminarze, które uczą dzieci organizacji oraz przypominają o wszystkich ważnych zadaniach. 

loading...

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →