Przerażająca wizja Jackowskiego dla Polski! To koniec

Udostępnij:

Jackowski Polska. Najsławniejszy polski jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski wieszczy złe dni dla naszego kraju, dlatego że Rzeczpospolita będzie zmuszona w niedalekiej przyszłości do oddania astronomicznych pieniędzy. Przełoży się to na jakość życia każdego obywatela, jednakże mamy jeszcze szanse. Jackowski wizja dla Polski. Jackowski o 447

Rewelacje te jasnowidz przedstawił w swojej transmisji na żywo. W niej Jackowski odniósł się jak zwykle do wielu aspektów, ale jedna sprawa przykuwa szczególna uwagę. Chodzi tu o ustawę 447.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kuchenne Rewolucje TVN: Gessler wściekła! Ujawniono największą tajemnicę programu

Jackowski Polska

Ustawa 447 jest to rozporządzenie amerykańskiego kongresu, w którym mowa jest o zwrocie żydowskiego mienia, które Żydzi utracili w różnych krajach podczas II wojny światowej, dlatego chodzi tu dokładnie o ustalenie spadkobiercy. Normalnie w przypadku braku osób, które mogą dziedziczyć majątek przechodzi na skarb państwa, jednakże tym wypadku miałoby być inaczej i majątek zawsze należałby się środowiskom żydowskim.

Jackowski wizja dla Polski

Jackowski Polska. Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, Jackowski o 447, Jackowski wizja dla Polski
Jackowski Polska. Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, Jackowski o 447, Jackowski wizja dla Polski

Jasnowidz apeluje, żeby nie ufać do końca rządowi w tym co mówi na temat ustawy 447. Kolejnym poważnym problemem według Jackowskiego jest Polska pomoc zbrojna za granicą. Chęć uczestnictwa rządu PIS w przyszłych akcjach zbrojnych na Bliskim Wschodzie.

CZYTAJ TAKŻE: Ujawniamy! Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku

„Nie dość, że mamy problem z ustawą Kongresu 447, to mimo wszystko rząd polski będzie chciał wesprzeć Amerykę, gdyby coś się miało dziać na Bliskim Wschodzie… Nie wierzcie w to, że ta ustawa jest „pusta”. To jest kompletna bzdura… Była podobna sytuacja w Szwajcarii i USA wymogły, że Szwajcaria musiała oddać depozyty pieniężne Żydom… Ja uważam, że rząd PiS-u doskonale wie, że tak to się stanie. Na potrzeby wyborcze mówi, że nie. Proszę zwrócić uwagę na te wypowiedzi: „nikomu nic nie będziemy płacili”- twierdzi Jackowski.

Jeżeli jego słowa miałyby się okazać prawdziwe oznaczałoby to olbrzymie obciążenie dla budżetu. Co za tym idzie problemy z wypłatami świadczeń socjalnych, między innymi z programu 500+.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Doda w szpitalu! Jej wpis rozrywa serce. Sprawa jest poważna
Wstrząsające wyznanie Wellman! „Gardzę sobą”. To Koszmar
III wojna światowa wisi na włosku! Świat wstrzymał oddech
Wojewódzki pluje na katolików. To już przesada
Krystyna Pawłowicz załamana! Błaga o pomoc! Odpowiedź przyszła natychmiast

Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, Jackowski o 447

, , , ,