Przerażająca decyzja Kingi Dudy. Grozi jej niebezpieczeństwo?

Kinga Duda, córka prezydenta Andrzeja Dudy podjęła decyzję o tym, że zostaje w Londynie, koronawirus sieje spustoszenie w Wielkiej Brytanii, dlatego też pozostaje pytanie czy kobiecie nie grozi niebezpieczeństwo.

Czytaj też: Zmiany w zasadach przemieszczania się – rząd potwierdza

Aktualnie sytuacja związana z pandemią koronawirusa na świecie jest wciąż bardzo mocno napięta. Jednym z krajów,  gdzie stwierdzono najwięcej przypadków zakażeń i zgonów w Europie jest właśnie Wielka Brytania. Czy w takiej sytuacji córka aktualnej pary prezydenckiej jest bezpieczna? Na ten temat wypowiedział się między innymi prof. Tadeusz Duda – dziadek Kingi.

Koronawirus: Kinga Duda zostaje w Wielkiej Brytanii

Świat od początku roku walczy z rozwojem pandemii koronawirusa. Na ten moment najgorsza sytuacja jest odnotowana w Stanach Zjednoczonych, gdzie liczba chorych wynosi na ten moment ponad 650 tysięcy.

Z tej liczby niestety poinformowano o prawie 30 tysiącach zmarłych. Z kolei w Europie najbardziej napięta sytuacja jest wciąż w Hiszpanii,  Włoszech,  Francji,  Niemczech oraz także w Wielkiej Brytanii, gdzie aktualnie przebywa córka pary prezydenckiej  – Kinga Duda. Rodzina bardzo boi się o Kingę,  która z powodu zamknięcia ruchu lotniczego nie ma możliwości powrotu do kraju.

Dramatyczną sytuację potwierdzają słowa prof. Tadeusza Dudy, dziadka córki prezydenta.

– Niepokoję się o wnuczkę, ale mam zaufanie do opatrzności – przyznaje.

Jak dodaje, przed jego wnuczką stoi duże wyzwanie. W jego opinii, Kinga Duda musi teraz wykazać się wielką odpowiedzialnością. – Musi uważać na siebie tak, by nie dostarczać dodatkowych powodów do zmartwień – podkreślił prof. Tadeusz Duda.

Na ten moment w Wielkiej Brytanii potwierdzono prawie 100 tysięcy przypadków zachorowań na koronawirusa z czego zmarło już ponad 12 tysięcy osób.

Wśród chorych na Wyspach Brytyjskich jest córka polskiej piosenkarki  – Kasi Kowalskiej. Stan 22-latki jest bardzo poważny. 

Kinga Duda, córka prezydenta Andrzeja Dudy podjęła decyzję o tym, że zostaje w Londynie, koronawirus sieje spustoszenie w Wielkiej Brytanii
Kinga Duda, córka prezydenta Andrzeja Dudy podjęła decyzję o tym, że zostaje w Londynie, koronawirus sieje spustoszenie w Wielkiej Brytanii/ screen YouTube

Źródło: wp

Polecamy także:

Obowiązek noszenia maseczek: znamy szczegóły

Najgorsze dopiero przed nami! „Boje się, że będziemy wybierać kogo leczyć”

Skandal w UK! Wyciekł tajny 860-stronicowy dokument

Polecamy także:

Kiedy uczniowie wrócą do szkół? Jest odpowiedź!

Koronawirus niebezpiecznie mutuje. Porażające odkrycie

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →