„Używają zwłok jako nawóz”. Uciekła i ujawniła szokujące fakty

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Korea Północna, w której od lat panuje ustrój komunistyczny – wykorzystuje zwłoki więźniów politycznych jako nawóz, a proceder ma miejsce w Kaechon.

Korea Północna, w której od lat panuje ustrój komunistyczny – wykorzystuje zwłoki więźniów politycznych jako nawóz, a proceder ma miejsce w Kaechon. Do takich informacji doszły światowe media na podstawie relacji więźniarki, która uciekła z komunistycznej niewoli.  Doniesienia wstrząsnęły całą światową opinią publiczną. Nie od dziś wiadomo, że reżim koreański jest w swoich działaniach nieobliczalny. Jednak dzisiejsze wiadomości rzucają całkowicie nowe i przerażające światło na reżim w Pyongyangu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Korea Północna wykorzystuje zwłoki więźniów politycznych jako nawóz?

O przerażających praktykach reżimu w komunistycznej Korei poinformowała Więźniarka, która uciekł z obozu koncentracyjnego Kaechon. Kobieta  twierdzi między innymi, że zwłoki więźniów politycznych są wykorzystywane jako nawóz, a następnie w miejscach zakopania ciał są siane głównie warzywa. Te szokujące wyznania zostały niedawno ujawnione i poważnie wstrząsnęło świętem,  który o takim obrazie reżimu w Korei Północnej jeszcze nie słyszał.

Kobieta, która ujawniła całą sytuację w obozie Kaechon dziś posługuje się  pseudonimem „Kim II-soon”.  Stwierdza ona przede wszystkim, że w obozie „zakopane ciała ludzkie służą jako nawóz”. Na dodatek strażnicy opowiadają więźniom, że „chowają zwłoki równomiernie na całej ziemi, aby zapłodnić cały obszar”. Następnie na powierzchni ziemi sadzone są warzywa, które po wyrośnięciu konsumują rodziny strażników. Proceder ma trwać już od wielu lat. Bez wątpienia jest to najbardziej przerażający obraz komunistycznego reżimu w Korei Północnej.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Obóz w Kaechon powstał w 1959 roku. Aktualnie znajduje się w nim około 15 tysięcy więźniów. Wielu z nich to głównie przeciwnicy komunistycznego reżimu. Jak do tej pory tylko dwóm osobom udało się z niego uciec i przedostać się do Korei Południowej.  

Źródło: O2

Korea Północna, w której od lat panuje ustrój komunistyczny - wykorzystuje zwłoki więźniów politycznych jako nawóz, a proceder ma miejsce w Kaechon.
Korea Północna, w której od lat panuje ustrój komunistyczny – wykorzystuje zwłoki więźniów politycznych jako nawóz, a proceder ma miejsce w Kaechon./screen YouTube

Polecamy również:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nagranie z pszczołami błyskawicznie obiega sieć. To niesamowite co robią

Nowe wstrząsające fakty ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Gdy to wyznał wszyscy byli w szoku

Lista nowych grzechów opublikowana. Z tego musisz się wyspowiadać

Pani Beata przeżyła śmierć kliniczną i ujawniła co jest po śmierci. To nie mieści się w głowie!

Przez 4 lata wysyłała SMS-y do swojego nieżyjącego ojca. Nagle dostała odpowiedź i nogi się pod nią ugięły

Majka Jeżowska ma dziś 61 urodziny. Gdy pokazała się w bikini, wszystkim opadły szczęki

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →