Krzysztof Jackowski o koronawirusie. Taki będzie koniec

Epidemia koronawirusa w Polsce: Krzysztof Jackowski, jasnowidz na YouTube wypowiedział się o koronawirusie. Kiedy koniec epidemii koronawirusa?

Czytaj też: Nowe zgony i zakażenia w Polsce. Liczby przerażają

W Polsce ponad pięćdziesiąt osób jest zarażonych, jedna nie żyje. Mimo wszystko to wciąż łagodne dane w zestawieniu z Włochami lub Chinami. Należy jednak zwrócić uwagę, że koronawirus oficjalnie pojawił się w naszym kraju dopiero tydzień temu.

Na portalu YouTube znany jasnowidz – Krzysztof Jackowski stwierdził wprost, że wie, kiedy nastąpi koniec epidemii koronawirusa w Polsce. Jego zdaniem datą końca rozwoju epidemii ma być 17 marca.

Zobacz również: Uwaga! PiS chce przepchnąć ustawę. Polacy zszokowani

Jasnowidz swoje stanowisko opiera na przeczuciu oraz wiedzy. Podkreślił, że każdy wirus sezonowy, kiedyś się kończy. Ten koniec ma już za niecały tydzień nadejść również dla koronawirusa.

Krzysztof Jackowski o koronawirusie

Jeżeli chodzi o wirusa tej grypy, cały czas, jak się tu skupiam, kojarzy mi się cebula. Cebula daje bezpieczeństwo. No nawet jeśli raz dziennie ugryźlibyśmy surową cebulę i ją pogryźli i zjedli, to nam to nie zaszkodzi. Pamiętajcie: 17 marca i pandemia zacznie tracić na swojej sile i to zacznie ustępować. Zresztą może tak jest, bo przecież każdy wirus grypy sezonowej prędzej czy później przestaje funkcjonować. Odpuszcza, szczepy giną, nie wiem, nie znam się na tym, ale 17 marca i z tego balonu zacznie uchodzić powietrze 

powiedział Jackowski.

Jackowski skomentował również aktualną sytuację w Polsce oraz w Europie. Podkreślił, że w pewnych kwestiach się nie mylił.

Od samego początku mówiłem, że to nie będzie żadna pandemia w kraju, uważam, że i w Europie nie będzie i to jest ostatni czas, oczywiście to się może nasilać medialnie. Wiadomo, że to teraz jest dla mas-mediów pożywka, że w Polsce mamy pierwszy, może drugi, może trzeci przypadek koronawirusa, ale to, uwierzcie mi państwo, do słowa pandemia, to tutaj brakuje bardzo, bardzo wiele i uważam, tak zostanie 

dodał.

Źródło: YouTube /Alaluna

Epidemia koronawirusa w Polsce: Krzysztof Jackowski, jasnowidz na YouTube wypowiedział się o koronawirusie. Kiedy koniec epidemii koronawirusa?
Epidemia koronawirusa w Polsce: Krzysztof Jackowski, jasnowidz na YouTube wypowiedział się o koronawirusie. Kiedy koniec epidemii koronawirusa?

Polecamy także:

Fatalne wieści: Ministerstwo Zdrowia podało nowy bilans

Rozenek w żałobie, śmierć przyszła nagle

Trump grozi Indiom: „Albo pomożecie, albo…”

To może Cię również zainteresować:

Mandat za jazdę na rowerze i spacer w parku? Lepiej usiądźcie

Prezydent Filipin kazał strzelać do cywili! Świat w szoku

Padł kolejny rekord. Najgorsze przed nami. Nowe dane resortu zdrowia

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →