Jackowski ujawnił przerażającą wizję dotyczącą szczepień. Już wkrótce

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się z fanami swoją najnowszą wizją przyszłości, chodzi o szczepienia przeciwko koronawirusowi COVID-19, które będą przeprowadzane w Polsce. Jego przepowiednia nie napawa optymizmem.

Czytaj też: Gwiazda apeluje do wszystkich Polaków. Uwaga drastyczne zdjęcie!

Krzysztof Jackowski od lat raczy nas swoimi przepowiedniami dotyczącymi bliższej, bądź dalej przyszłości. Jasnowidz zdobył swoją renomę przez lata pomagając policji w rozwiązywaniu różnego rodzaju śledztw. Jego wizje nieraz nakierowały ich na odnalezienie ciała, bądź zaginionej osoby. Wizjoner z Człuchowa udzielał też wielokrotnie pomocy zrozpaczonym rodzinom.

Ostatnio postanowił udzielić szczerego wywiadu dla „Super Expressu”, w którym podzielił się swoimi przepowiedniami dotyczącymi szczepień przeciwko koronawirusowi COVID-19. To co powiedział nie napawa optymizmem.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wyjaśnił jak będą wyglądały szczepienia przeciwko COVID-19

Jackowski uważa, że już niedługo rząd może nas zmusić do przyjęcia szczepionki i ogłosić, że jest ono obowiązkowe.

„Z początkiem roku, między styczniem a marcem zaobserwujemy bardzo dziwne przepisy, które rząd będzie w stosunku do nas produkował. Będziemy zastanawiali, czy te przepisy nie przekraczają już rzeczywistej naszej wolności obywatelskiej. Będą próby, żebyśmy się zaszczepili obowiązkowo z powodu sytuacji, która będzie się wymykała spod kontroli”

– zaznacza jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski dodał także, że mimo iż szczepienia będą w toku cały rok, to spodziewa się jeszcze duch poważnych nasileń zachorowań na COVID-19 w 2021 roku. Jak myślicie czy jego przepowiednia także tym razem się sprawdzi?

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Gdzie można się zaszczepić? Lista wszystkich punktów w kraju

PILNE: Doszło do celowego złamania zasad w sprawie szczepień

Sprawdź! Jeżeli masz banknot z tą serią możesz zgarnąć kilka tys złotych!

, , , , ,
Daniel Wyrzykowski

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →