Kuba Wojewódzki właśnie pokazał jak spędza długi weekend

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki to niekwestionowana wieloletnia gwiazda TVN. Gwiazdor niegdyś zaczynał karierę jako dziennikarz muzyczny. Celebryta wybił się w telewizji Polsat w programie „Idol”. Obecnie posiada własne show oraz wielu fanów. Wojewódzki znany jest ze swojego lekkiej trybu życia, z tego że uwielbia kobiety, miłości do drogich samochodów oraz do sportów motorowodnych. Kuba Wojewódzki właśnie pokazał na portalu Instagram. jak spędza długi weekend. Niejeden mu może pozazdrościć, a przy okazji zastanawia się ile zarabia Kuba Wojewódzki skoro stać go na aż takie szaleństwo.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler ukrywa kolejnego syna? Prawda wyszła na jaw

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Były dziennikarz muzyczny od zawsze charakteryzował się z kontrowersyjnym sposobem bycia. To własnie jego cięty język i skandaliczne opinie sprawiły, że wybił się na scenie polskiego show biznesu.

Kuba Wojewódzki został ojcem niejednego skandalu, jednakże większość z nich sam sprowokował chociażby poprzez dodawanie niejednoznacznych zdjęć na portalu Instagram. Przykładów nie trzeba daleko szukać, bowiem ostatnio po raz kolejny gwiazdor zszokował. Przy okazji pochwalenia się przeczytaniem nowej książki rapera O.S.T.R, Kuba Wojewódzki wrzucił zdjęcie z książką. Niby to nie problem, jednakże zdjęcie przedstawia celebrytę nago.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To tylko jeden przykład, jednakże odwiedzając Instagram Wojewódzkiego możecie być pewni że takich smaczków znajdzie się tam dużo więcej. Teraz ponownie Kuba Wojewódzki postanowił pochwalić się w jaki sposób spędza długi weekend.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Wyznali prawdę

Kuba Wojewódzki w długi weekend – ile zarabia w TVN?!

Na jego oficjalnym profilu na portalu Instagram pojawiła się fotografia Kuby w motorówce. Od razu pojawia się pytanie kto zrobił zdjęcie tak uśmiechniętemu i zrelaksowanemu Kubie? Czyżby ta fotografia była robiona ręką kobiety, która ostatnio tak czule obejmował Wojewódzki?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Kuba Wojewódzki TVN i jego długi weekend. Wojewódzki na Instagram dodał zdjęcie - czy jest robione ręką kobiety, ile zarabia Wojewódzki?
Kuba Wojewódzki TVN i jego długi weekend. Wojewódzki na Instagram dodał zdjęcie – czy jest robione ręką kobiety, ile zarabia Wojewódzki?

Być może wkrótce okaże się do kogo tak czule uśmiecha się. Trzeba jednakże przyznać, że Kuba Wojewódzki doskonale wie jak dobrze spędzić długi weekend. A wy co o tym sądzicie? Podoba wam się taka forma aktywności i spędzania wolnego czasu?

POLECAMY:

Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie
To najgorsze co Magda Gessler zrobiła w programie! To się mogło skończyć tragedią (Film)
Tak mieszka Boczek z „Kiepskich”. Będziecie w szoku!
Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?
Kuba Wojewódzki znika z TVN? Oto powód

Meta opis: Kuba Wojewódzki TVN i jego długi weekend. Wojewódzki na Instagram dodał zdjęcie, jednakże czy jest robione ręką kobiety, ile zarabia Wojewódzki?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →